Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az összes Windows phoneba van...

Az összes Windows phoneba van magyar nyelv? Ha nincs akkor hogyan lehet megoldani?

Figyelt kérdés
Váaorolni akarok egy Nokia lumia 928at vagy egy 1520 de ezt külföldről hozzák

2016. jan. 10. 01:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Alapesetben a szolgáltató dönti el, hogy milyen nyelveket rak a telefonra (vagy hagyja a gyárin). A nyelvek bővítésére elviekben nincs lehetőség, tehát nem tudsz magyart rátenni (utoljára 2 éve frissült fórumon néztem utána, akkor még nem lehetett nyelvet telepíteni rá, hogy azóta frissült-e a dolog, azt nem tudom).


Ha viszont kártyafüggetlen telefont veszel, akkor nagy valószínűséggel azon régió nyelvei lesznek a telefonon, amelyik országból veszed a telefont. Ha EU-n belül veszed, akkor jó eséllyel lesz rajta magyar nyelv, de én a helyedben előbb írnék az eladónak (ki tudja ő honnan vette...)

2016. jan. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Usabol jönne a telo fügetlen . EUba ki sem adták azt a verziót a wp 8 oprendszer miadt gondoltam hogy van lehetőség nyelvet telepiteni
2016. jan. 10. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!