G.Melinda2116 kérdése:

Huawei vagy Lenovo?

Figyelt kérdés
A Samsung Galaxy Trend Plus telefonom lecserélésre kerül,és abban szeretném a segítségeteket kérni,hogy mit válasszak?Tudom a Sony és az LG a Samsung mellett a két legjobb márka,de meguntam a Samsungot és nem találtam tetszős LG-t vagy Sonyt,ezért gondolkodtam a Huawei y625 vagy a Lenovo a2010 között.Légyszi ha van tapasztalatotok akkor segítsetek kicsit a döntésben,mert egyik fajtát sem tapasztaltam még,hogy milyen.Melyik a jobb?Melyiket éri meg választani?Előre is köszönöm annak,aki értelmes válaszával segít! :D :)

2016. jan. 10. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyik sem nagy extra, oriasi kulonbsegek nincsenek is koztuk. En a Lenovo fele hajlanek ha csak ezek kozul kellene valasztani a nagyobb belso tarhely, a kisebb kijelzo (ez nalam elony) es az ujabb Android verzio miatt.

„Tudom a Sony és az LG a Samsung mellett a két legjobb márka” - ezert koszi, jot nevettem:))

2016. jan. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!