Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 70 ezer forintért milyen...

70 ezer forintért milyen telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nyitott vagyok minden platform felé (Android, iOS, WP). Használt is szóba jöhet, de kérlek újakat is írjatok, hogy legyen összehasonlítási alapom.


Köszönöm!



2016. jan. 11. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. jan. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Én csak az új árakat ismerem (kártyafüggetlenül), használt telefonok áraiban nem vagyok jártas. Ennyiért pedig Huawei Ascend P7, vagy méginkább P8 Lite.
2016. jan. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Használtan keress valami jó állapotú iPhone 5S-t. Még nem igen van, ha egy 20-ast hozzádobnál már bőcebb lenne a választék. De egy ilyen vásárlásával a következő 3 évre biztosan nem kéne gondolkoznod milyen telefont vegyél, mert bőven kitart addig.
2016. jan. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nexus 5
2016. jan. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!