Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri használt iPhone 4S-t...

Megéri használt iPhone 4S-t venni?

Figyelt kérdés
Egy lánytól venném a telefont, 2 éves.A teljes képernyõ és a led decemberben cserélve volt.Megnéztem élõben a telefont, és jónak tūnt, viszont nem a legfrissebb iOs volt rajta és félek, hogy belassítaná ha frissíteném. Nem tudom az iPhone támogatja-e még. Mi a véleményetek?

2016. jan. 11. 15:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
a csajjal együtt talán, de önmagában a telefont még véletlenül sem éri megvenni.
2016. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nem. Ha nincs pénzed a 6-osra, akkor is minimum az 5s-t éri csak meg megvenni. A 4 nagyon elavult már.
2016. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nincs pénzem 5S-t venni. De ha nincs szükségem semmj speciális aldldzásra, csak egy mobilt szeretnék, ami nem olyan lassú, mint az eddigi androidosom, akkor sem éri meg nekem?
2016. jan. 11. 18:57
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem vennék telefont egy 2 éves lánytól. Amúgy meg ha csak egy "nem lassú" telefon kell akkor vegyél Lumniai 435-öt
2016. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De tapasztalatok szerint az iPhone tart a leghosszabb ideig, egy ismerõsömnek 4 évig jól mūködött, ráadásul mindkét kamerájával szép képeket lehet készíteni. Vagy ezek nem igazak?
2016. jan. 11. 19:09
 6/14 anonim ***** válasza:

de miért nem fogadod el, hogy elavult? persze, lehet, hogy még ez is elfogadható képeket csinál, meg 1-2 alapdolog még egész jól megy, maga a telefon stabil, nem fagy le, de már nagyon lassú, arra nincs semmi szükség, hogy az ember aztán egy 4S után fikázza az iOS-t, hogy nem is érted, mi ebben a jó.


ráadásul kvázi drága is. olyan 25 körül esetleg megérné egy jó állapotú, független, 32 gigás. ha felhasználói élményt nézzük, akkor valahol abban az árkategóriában mozog jelenleg, ehelyett 35-45 között árulják, ami akkor már jó, ha tiéd a telefon, és 2 éve is ennyiért vetted volna, de megvásárolni már gázos.


én is annó ennek örültem, mert 60ezerért vettem, 2 évig használtam, és 55ezerért adtam el...de hát ez se most volt már, én azóta elfogyasztottam egy 5S-t, meg egy lumia 1020-at, és már az iPhone 6-om is lassan fél éve nálam van.

2016. jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

jah, és az előlapi kamerája egészen 5S-ig mondhatni használhatatlan minőség...fejlődött, 6-nál mág egész vállalható, de igazi fejlődés most jött el a 6S-sel.

gondolhatod, hogy milyen lehet a 4S-é...skype-olni jó esetleg, amire eredetileg kitalálták őket, szelfizni már elég kellemetlen vele.

2016. jan. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
40ezerért venném meg... És ennyi pénzt is épp, hogy összekapartam:/ Gondolom nem kapnék ennyiért más iPhonet... Akkor lehet le kéne mondanom róla.. Köszönöm egyébként
2016. jan. 11. 19:25
 9/14 anonim ***** válasza:
fúúúú, 40 ezerért meg pláne ne vedd meg....az eladó jól járna, de téged meg eléggé lehúzna....sztem ha mindenképp iPhone-t akarsz, akkor gyűjtögess még egy kicsit, és ha eljött az ideje, akkor inkább 5s-t vegyél mint ahogy már előttem is írták. Az a legöregebb iPhone, amit manapság még érdemes megvenni.
2016. jan. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy most éppen nincs mobilom, mert az elõzõ tönkrement.. És 17 éves vagyok, és szüleim nem támogatnak semennyivel ebben a témában szóval nem tudom mikorra tudnám összegyūjteni az 5S-re való összeget:/
2016. jan. 12. 06:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!