Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri használt iPhone 4S-t...

Megéri használt iPhone 4S-t venni?

Figyelt kérdés
Egy lánytól venném a telefont, 2 éves.A teljes képernyõ és a led decemberben cserélve volt.Megnéztem élõben a telefont, és jónak tūnt, viszont nem a legfrissebb iOs volt rajta és félek, hogy belassítaná ha frissíteném. Nem tudom az iPhone támogatja-e még. Mi a véleményetek?

2016. jan. 11. 15:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
elmennél diákmunkára 1 hónapra, és már meg is van, még maradna is pénzed, vagy tudnál akár i6-ot is venni.
2016. jan. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Gimnazista vagyok, tanulnom kell nem dolgozni. Köszönöm egyébként a tanacsokat!
2016. jan. 15. 15:06
 13/14 anonim ***** válasza:

Azóta esetleg megvetted már?


Amúgy nem értem, mi ez a nagy iPhone mánia, hogy az emberek még egy 4 éves modellt is képesek lennének megvenni... (nem csak te, hanem még sokan mások, tekintve, hogy pl. az Euronics-ban még mindig árulják újonnan)

2016. febr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Megvettem és tökéletesen mūködik. Azért ragaszkodtam hozzá, mert eddig sony telefontól kezdve samsungig minden telefont kipróbáltam már, de mindegyik borzalmas lett 1-1,5 éven belül
2016. márc. 19. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!