Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6 Plus-ról Lumia 950...

IPhone 6 Plus-ról Lumia 950 XL-te váltanék. Jó ötlet?

Figyelt kérdés
Milyen pluszt fog jelenteni a Windows 10?
2016. jan. 11. 22:22
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
63%
Nem. Ennél rosszabb ötletet még nem is olvastam.
2016. jan. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
65%
hahahahaha...
2016. jan. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
44%

Előző két válaszadótól kérdezem, hogy milyen indokaik vannak? :D


Nem tudom, hogy jó ötlet-e, de érdemes lehet kicsit alaposabban annál, mint a két fenti hozzászóló átgondolni

2016. jan. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Az első kettő válasza nem érdekel olyanra lennék kiváncsi aki iPhone-ról váltott WP-re. És hogy mit tapasztalt mi volt jó.
2016. jan. 11. 22:44
 5/24 anonim ***** válasza:

Az okos telók ereje a háttérrendszerben van. Ebben az Apple és az Android jár az élen.

Milyen pluszt fog jelenteni a Windows 10? Mert te hallottál jót amúgy a win 10 ről, hogy annyira váltani szeretnél? Én nem.


Itt egy idézet amúgy ha tudsz angolul erről:

"...Windows 10 still stands at a distant third behind iOS and Android in terms of app selection. However, Microsoft has been pushing Windows 10 hard, and the OS offers several advantages like deeper desktop integration and Continuum, which lets the Lumia 950 XL and other Windows 10 smartphones function like PCs. Like the old iOS versus Android debate, ultimately the answer will be based entirely on what you want your phone to do...."

[link]


Itt pedig egy összehasonlítás, amiben amúgy az alma jön ki győztesen:

[link]


Én androidos vagyok, de nem értem valaki almáról miért akar winre váltani, de hát a te dolgod.

2016. jan. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
66%
Nekem ha fizetnének sem váltanék droidrol WP-re. Se ios-rol.
2016. jan. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
45%
NEM!!!!!!!!!! Az utolsónak van igaza!
2016. jan. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Fentiek közül hányan használtak WP-t? :D


#3

2016. jan. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
#8 szerintem egyik se. Nekem sokan ajánlották a WP-t hogy jobb mint az iOS és a 950 XL nagyon jól is néz ki csak jó lenne valakitől valós infókat szerezni nem akarok belevágni csak úgy.
2016. jan. 12. 14:55
 10/24 anonim ***** válasza:

#8 Először is az emberek zöme használ pc win-t. Ennek a döntésnek egyik sarokköve, hogy a win 10 mekkora áldás. Semekkora.

Másrészt a háttérben lévő szolgáltatás is köztudott. Hiába a harmadik a piacon, de jócskán lemaradva.


Tudod bizonyos értelmi szint felet úgy is lehet átgondolt döntést hozni, hogy nem veszed meg a rosszabbat hozzá.


Bírom azt amúgy, amikor valaki az ár miatt megveszi a wines telót, aztán érdekes volt látni, ahogy pl. anno a időkép fórumán sírtak hullámokban, hogy a mobil app az miért csak ios és droid. Nagyon nem értik ezek a lényeget.

2016. jan. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!