Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6 Plus-ról Lumia 950...

IPhone 6 Plus-ról Lumia 950 XL-te váltanék. Jó ötlet?

Figyelt kérdés
Milyen pluszt fog jelenteni a Windows 10?
2016. jan. 11. 22:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én használtam WP-t, Megbántam kevés alkalmazás nagyon zárt az egész,Messengeren nincs hívás lehetőség,viberen nem lehet video-hívásozni! Főleg nem egy Iphone 6 Plusról,de te tudod.
2016. jan. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Pc-n is visszaraktam a win10-et 7-re, mert tele volt bugokkal, és kiszámíthatatlan volt, a programok akadtak vagy el sem indultak, az új funkciók többségét meg nem is használtam volna a képernyőfelvételen kívül, de az meg valamiért nem volt kompatibilis az amúgysem ócska gépemmel.
2016. jan. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a WP, de igaz, hogy androidról váltottam, és nem bántam meg. A középkategóriás androidos telefonoknál fényévekkel jobb egy középkategóriás WP. A stabilitása miatt. Nem fagy, nem bugos, nem futnak felesleges dolgok a háttérben, szép a csempe rendszer, az egész telefon sokkal letisztultabb, mint az androidosok.


De az Iphone más tészta, azt sosem cserélném le, ha lenne, mert stabil és zárt rendszer, ugyanakkor tényleg mindenféle alkalmazás elérhető rá. Ami a wp egyetlen hátránya.

2016. jan. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Igen,egy középkategóriás WP tényleg jobb valamigel egy középkategóriás androidnál,de az iOS-t semmiképpen nem cserélném le a helyedben.Én is most gyűjtök iPhone-ra.
2016. jan. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!