Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek elromlott?

Szerintetek elromlott?

Figyelt kérdés
Van egy fél éves SONY xperia T3 mobiltelefonom. Eddig mindig jól működött, még ma is használtam este 19:00-ig aztán 19:30-kor meg akartam rajta nézni valamit és ahogy megnyomtam a gombot hogy bekapcsoljam csak feketén világított. Egyszer volt már ilyen akkor kikapcsoltam az egész telefont és most is ezt próbáltam de sajnos most már nem kapcsolt vissza. Hiába tartom lenyomva sokáig a bekapcsoló gombot nem reagál. Először azt hittem csak lemerült, de amikor feltettem tölteni nem csinált semmit pedig máskor elkezd világítani, hogy jelezze, hogy töltődik. Most mit csináljak?
2016. jan. 12. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kivenni és visszarakni az akksit. Ez után (vagy ha nem lehet kivenni akkor is) próbáld meg azt, hogy nyomod a hangerő növelése/csökkentése gombot (nem emlékszem melyik pontosan) + a bekapcsolás gombot sokáig.
2016. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az akksit nem lehet kivenni. Már egyszer sikerült visszakapcsolni (hangerő csökkentés+ kikapcsoló gomb), de elég lassú volt és aztán most megint úgy sötét a képernyő és már a hang csökkentő + kikapcsoló gomb sem segít.
2016. jan. 12. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!