Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2016-ban van értelme BlackBerr...

2016-ban van értelme BlackBerry Z30-as telefont venni?

Figyelt kérdés
Azon túl, hogy szeretem a BB-t, és ezt a telefont is nagyon szépnek találom, vannak egyéb okai is, hogy ilyet szeretnék. Most egy LG G2 Minit használok, de az Android rendszerből kifolyólag rengeteg bug, meg idegesítő hiba van benne, és ahogy a telefonom öregszik, úgy van egyre több. Arra lennék kíváncsi, hogy van-e értelme BlackBerry OS-t venni, (Applet nem szeretném, irreálisan drágának tartom tudásához képest), akkor, ha számomra a gyorsaság, kezelhetőség, megbízhatóság a legfontosabb. Nincsenek játékigényeim, semmi extra, használok Facebookot, Messengert, meg nagy ritkán Instagrammot, és ennyi. Lehet ezt a pár alkalmazást olyan minőséggel használni ezen a telefonon, hogy az manapság is elmegy? Érdemes ilyet vennem, függetlenül az OS népszerütlenségétől.

2016. jan. 14. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Érdemes. jó telefon a z30, én a Q10et is főleg hasonló célokra használom. külön messenger nem kell, face app felmegy és onnantól HUB-on ott van minden üzenet :)


Persze, jó vétel. szerethető rendszer szerintem. alkalmazás kínálattal sincs baj, ami nincs natív BB-re azt androidos appok közül kikeresed, az is elmegy rajta

2016. jan. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!