Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha elromlott a vodás telefonom...

Ha elromlott a vodás telefonom, amit máshol vettem, megjavítják Bp-n?

Figyelt kérdés
Vodafone szolgáltatónál vagyok, csak náluk voltam, mindig is, van garancia a telefonon meg minden, de Békéscsabán lett megkötve a szerződés, és most koliban lakok az egyetem miatt Budatétényben, de a telefonom(Samsung Galaxy J1) tegnap óta szórakozik velem, nem tudom feloldani, kikapcsolni, újraindítani megfagy kb, csak úgy tudok kezdeni vele valamit, ha kiveszem az aksiját, és visszateszem. Nem túl praktikus, főleg, hogy így nem ébreszt fel mondjuk, nem tudnak hívni (ha nem veszem észre, hogy csinálja), stb. Az ügyfélkód van meg egyedül, mert azt anyukám megmondta, de a papírok otthon vannak, ahová nem tudok hazamenni vizsgaidőszak kellős közepén. Szerintetek ez elég ahhoz, hogy egy helyi vodafone-ba bevigyem és kezdjenek vele valamit? Mit csináljak vele, hogy túléljem a vizsgaidőszakot? :/

2016. jan. 15. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Felhívod az ügyfélszolgálatot, segítenek.

Vagy beslattyogsz személyesen:

[link]

2016. jan. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Ja, ha sz@r a telefonod, nem muszáj a sajátodról hívni.
2016. jan. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem, tudnak segíteni és nem küldenek el, ment a zöld kéz :)
2016. jan. 15. 11:32
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

Azért az nem semmi, hogy egy egyetemistának ki kell írni egy ilyen kérdést! :-)

A szomszédom 10 éves fia kapásból tudná rá a választ.

2016. jan. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
remek dolog lehet, hogy a szomszédod 10 éves fia gyakran kerül olyan helyzetbe, hogy nincsenek nála iratok, de tökéletesen elboldogul a magyar bürokrácia selymes világában, nekem nem volt világos, hogy ha nincs nálam semmifelé garancia meg papír csak a rossz telefonom meg az ügyfélkódom, akkor kezdenek-e velem bármit is...
2016. jan. 15. 11:43
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Beviszed valamelyik márkaboltba. Westend vagy Duna Pláza. A többi bolt viszonteladói.

Veszel a gépből számot a szervíz menűpontra, aztán a mobilszámod és az ügyfélbiztonsági kód alapján azonosítanak. Nem kell ehhez papír, minden benne van az adatbázisukban. Egy Vodafonos...

2016. jan. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha garanciás és olyan hibája van, akkor be kell vinned a Samsung szervízbe, a Westenddel szemben van, a Váci út túlsó oldalán, a Lehel tér felé. De ehhez kellenek a papírok is.
2016. jan. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kézben kell lenni a papíroknak is. Sok a próbálkozás, félnek minden trükktől.

Anyukád már feladhatta volna az összes papírt. A nélkül ne is próbálkozz.

Javaslom, hogy este tedd repülő üzemre..vagy jó, vagy nem...esetleg még megpróbálhatod a gyári adatok visszaállítása című opciót...itt minden általad feltöltött adat, bevitt szám elvész, viszont újra normális lesz a gép.

Egy próbát megér.


A vizsgágra koncentrálj, ne erre a kütyüre. Legfeljebb nem tudnak zaklatni.


járj szerencsével.

2016. jan. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bp1985 ***** válasza:
Attól mert egyetemre jár valaki, nem jelenti azt, hogy esze is van. Fizetősön minden ba.mot átrugdosnak. Teljesen mindegy melyik vodába viszed, ugyanabba a szutyok tmx-be kerül. Ha a samsungba viszed, és nagyobb a baja, ők is oda küldik.
2016. jan. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!