Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen képernyővédő folyadékot...

T-800 terminator kérdése:

Milyen képernyővédő folyadékot ajálntok?

Figyelt kérdés
Van három főbb,a Nanoshine,Kristall és a Liquid Armor és nem tudom melyik a jobb...gorilla glass 4 re szeretném használni(s6 edge).Ha tudtok ezeknél jobbat írjálok le.Köszi

#képernyővédő #Gorilla Glass 4 #Képernyővédő folyadék
2016. jan. 15. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a folyadékok nem túl jók. Olvastam már több helyen is teszteket, amikben azt írták, hamar lekopik, semmi haszna, átverés az egész. Szerintem vegyél inkább edzett üveg fóliát, na az tényleg egy jó cucc, és tartós is.
2016. jan. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem sok haszna van az ilyesminek, a betöréstől úgysem védi meg a kijelzőt, a karcoknak meg elég jól ellenállnak már ezek a gorilla glassok, de ha mindenképp védelmet akarsz rá akkor az az edzett üveg cumó kell amit az első is írt.
2016. jan. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kovács A. Péter válasza:

Nekem a titanium drop vált be. Korábban az Ázsia Centerben vettem az előző telefonomra, de már nem láttam ott őket.


Neten rájuk kerestem és a honlapjukon található telefonszámon rendeltem egy újabbat az új telóra.


sezerintem ez elég jó, mivel azóta semmi gondom nincs.

2018. febr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!