Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Karcolásra fólia? (többi lent)

Karcolásra fólia? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az iphone 4S-emnek van egy kis resz a kijelzojen, aminel egy kb 3 milimeter hosszusagu melyebb karc van, a kerdesem az lenne, hogy ha arra a karcra teszek egy kepernyovedo foliat (hogy tobb karc ne legyen) akkor: Latszodni fog mikor felvan mar helyezve a folia? Marmint egy kis "buborek" vagy nemis tudom hogy mondjam feherebb resz, amit ugye nem takar a folia? latszodni fog a felhejezett folia utan a karc?

2015. szept. 19. 16:50
 1/3 A kérdező kommentje:
felhelyezett*
2015. szept. 19. 16:58
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem egy nagyon kicsit, de annyira nem fog látszódni.
2015. szept. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem is karcos az iphone 4, de tettem rá xprotector edzett üveget és teljesen eltűnt, ezek a japán fóliákon vastagabb a szilikonréteg mint a gsm boltban kapható szarokon

https://www.youtube.com/watch?v=VzRH_Pel0HE

2015. szept. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!