Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes lesz...

Szerintetek érdemes lesz megvenni a Lumia 650-et? Nagyobb változat nem lesz belőle? (mint a 640 -> 640 XL) Nem gyenge a hardver?

Figyelt kérdés

[link]


Sokan panaszkodnak a gyenge procira (Snapdragon 212), és az 1GB ramra, azt mondják, enni pénzért sokkal jobb hardvert kellene adni.

Viszont itt ugye Windows 10 van, ez vajon mennyire fut stabilan, gyorsan ezen a hardveren? Szerintem sokkal jobb, mint egy Androidos telefon valami 8 magos Mediatek procival, nem?


2016. jan. 17. 08:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit jobban néz ki meg a hang az jobb lesz de hardverben tényleg kicsit gyengének tünik,a windows azért szerintem elfutna rajt.Amúgy még be sem jelentették ezek csak találgatások.Ha ilyen lesz akkor reménykedek hogy lesz 650xl vagy 750 is.
2016. jan. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!