Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van 1 intel i7 3610q processzo...

Magdus Roland kérdése:

Van 1 intel i7 3610q processzor ami alapból 2.3ghz-en fut és 3.3ghz-ig lehet turbozni. Mennyire érdemes húzni a procin, hogy ne tegye tönkre a laptopot? (A laptop lenovo y580 az i7es változat. )

Figyelt kérdés

#Intel #3610q
2012. nov. 3. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek húzni az i7-est? Nem tudod mi a lassú proci am én a helyedbe nem húznám mert véletlen megfőhet nagyobb terhelésnél
2012. nov. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyat olvastam vmelyik youtube videoban hogy ez a proci lazán elfut 3ghzen és az a 700mhz sokat segitene. Meg ugy láttam hogy a vgát is lehet tuningolni.
2012. nov. 4. 15:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy i7 es hez én sem nyúlnék hozzá. Csak ha milliomos lennék. De még akkor is fájna hogy lesütöttem egy i7est. De ha nagyon húzni akarod, előtte egy rendes hűtőt is be kell szerelned. Mert a gyári nem fogja bírni.
2013. jan. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De most őszintén! MI a fenének akarod húzni?!!!! Felturbózik az magától 3100mhzre ha játszol vagy mittudomén renderelsz vele, vagy esetleg az zavar hogy videokonvertelésnél a 3 helyett inkább várnál 2,40 percet mert nem érsz rá?!!
2013. febr. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!