Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor jön ki a következő iPhone?

Mikor jön ki a következő iPhone?

Figyelt kérdés

2016. jan. 18. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

elárulok egy titkot. szerinted miért nem foglalkozik senki mondjuk a xiaomival? azért, mert senki nem mond róla egy rossz szót sem, hogy jajj, az mekkora egy szar, és a tulajdonosok csak azzal akarnak kitűnni a tömegből, hogy ők kínai telefont vesznek...


én nem költöttem az enyémre közel félmilliót, én megvettem 130ezerért használtan, és köszönöm szépen elvagyok vele, nem tartom magam ettől többre, mint ahogy te is viselkedsz. ez egy kib_szott használati tárgy.


aki menőzik vele az azért teszi, mert a hozzád hasonlókat megeszi a sárga irígység azzal, idézlek, hogy "Kinek van rá közel félmillája egy ilyen drága telefonra?"

ha pontosan annyira leszarnád, kinek milyen telefonja van, mint ahogyan azt én is teszem, és a társaid is ezt tennék, akkor a "menőzés" megszűnne, mert a kutya nem lenne kíváncsi rájuk.

tudom, most újat mondtam...ezt kéne felfogni, nem okoskodni, hogy jajj, hát te nem is érted...nem is akarod.

2016. jan. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan világban élünk itt, akinek nincs iPhone-ja, az egy csóró, semmire kellő paraszt, nem társaságba való!

Max jó ezzel a csajok előtt menőzni! "


Ez a te világod ez Magyarország...


Angliában minimál bérből veszed meg magadnak ott nincs ilyen, hogy azzal te menő vagy, miközben a "csoró" is megveszi magának simán.

2016. jan. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Először gondolkoztam, hogy az első két válasz honnan jött, aztán amikor beütött a reggeli kávé, leesett, hogy egy válasz törölve lett :D


Egyébként nagyon sok hír van arról, hogy tavasszal bemutatnak újakat, de szerintem marad minden ahogy eddig: tavasszal új Mac-ek és iPad-ek, ősszel (szeptember) meg új iPhone-ok illetve új iOS bemutató.

2016. jan. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igen, egy kellemetlenkedő iPhone ellenes okoskodott, hogy reméli, hogy sose jön ki, mert hogy milyen szánalmas, hogy mindenki ilyet akar, és nem érti, miből van erre pénzük az embereknek :D


mondjuk benne volt az előző válaszomban a kérdésre való válasz is :D de azt is kitörölték, szóval igen, nagy valószínűséggel ősszel, de vannak ilyen tavaszi pletykák, hogy most hamarabb kiadják.

2016. jan. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!