Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hozzáértőknek. Szerintetek...

Hozzáértőknek. Szerintetek melyik a legjobb választás?

Figyelt kérdés

Okos telefont szeretnek venni, andoirdosat, mert azt preferálóm. Olyan kellene aminek hosszú a támogatottsága, majd lehet használni vr kent is, azaz nagyon szép kijelző. Tárhelybol az ideális a 32 vagy 64 de a 16 is jó ha van sd kártya. Kamera lehetőleg szép legyen. A keret 200 e alatt legyen. 10-30 e átlogas nem gond, ha tényleg megéri.

Én sajnos egyáltalán nem értek hozza, ti melyiket ajánlatok?

Szerintetek milyen boltból érdemes megvenni ? Merdia markt? Vagy milyenbol ? Ahol rendes a garancia, nem vernek át, de nem is a legdrágább ?


Válaszotokat előre is köszönöm ! :)



2016. jan. 18. 23:52
 1/7 A kérdező kommentje:

Ha esetleg 150 e bol kijönne az nagyon jó lenne. Mert néztem fitnesz kakotot is. Razert néztem. Okos károkotobol melyik a legjobb ?

Köszönöm :)

2016. jan. 18. 23:55
 2/7 anonim ***** válasza:

Nos, szolgáltatóknál felejtsd el, ott használható telefont nem igen kapsz, vagy ha igen, kétszeresen a normál árnak.

Én leginkább egy megbízható GSMet, webshopot ajánlanék (van csomó helyen gari is), én a Nexus 5ömet az XXLnél vettem, mai nepig semmi baja nem volt és nagyon korrektek voltak.

Egy tanács: A fitness karkötőt hagyd. Trendi meg minden de idő után rájössz hogy semmi haszna nincs. (a razer meg túl is van árazva) Egyébként nem hibáztatlak hogy bedőltél a marketingjüknek, mert abban az egyben kva jó a Razer. Én most jövök rá hogy mégsem volt olyan jó vétel a Razer DeathAdder egerem, sz*rakszik a görgő és kezd lekopni a felső műanyag hártya egy év után...


Szal ha minden áron akarsz egyet, válassz az olcsóbb alternatívák közül inkább..


Jaa igen a telefon ajánlás...

Motorola moto X (2nd gen)

Nexus 5x

OnePlus One

HTC M8

LG G4


Ezek a használható telefonok ebben az árkategóriában. (pár lehet kicsit fölötte van)

2016. jan. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

LG G4-et én is nagyon tudom ajánlani! Mobilok közül ennek van talán a létező legjobb kamerája, a képminőség tökéletes, egyszerűen nem lehet belekötni! Mindezek mellett más szempontokból is nagyon szuper. Bár a processzora szerintem egy hajszálnyival lehetne gyorsabb ebben a kategóriában, de azért így se rossz.

Webáruházak közül pedig ahol kapható, a Mobilkereskedést ajánlom (127 ezer Ft körül), nemcsak hogy normális webshop az értékesítésben (új telefon, magyar nyelvű menüvel, összes gyári tartozékkal, 1-2 munkanap szállítási idővel olcsón), de ráadásul részben gyári garanciával adják.

2016. jan. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szepen.

Szerintetek a Sony z5 jó telefon ? Vagy a htc m9?

Ezeket néztem meg az lg G4 et. Nagyon tetszenek, és nagyon elegánsak.

A GSM ekrol lehet ezt azt olvasni. Ezek megbízhatóak ? Amiket mondtatok? Nincsen gond a garanciával, ki szállítással ?

2016. jan. 19. 08:20
 5/7 anonim ***** válasza:
A Z5 és az M9 olyan telefonok, amiket én inkább nem vennék. Jó telefonok lennének, de Qualcomm Snapdragon 810 processzor van benne. Bár tény, hogy telefonokba a Qualcomm csinálja a legjobb processzorokat, főleg a Snapdragon-széria nagyon szuper, gyors, de a 810-esnél valamit nagyon elrontottak, jobban melegszik mint kéne, és ez persze nem valami bíztató. Főleg a HTC-nél zavaró, mivel a szálcsiszolt fém burkolat nagyon hamar átveszi a hőt.
2016. jan. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönőm. A gsm ek közül amiket írtatok azok megbízhatóak?

A samsung galaxy note 4 jó? mert mindenképpen nagy kijelzőset szeretnék, az új lenyomat olvasó plusz pont.

2016. jan. 20. 21:02
 7/7 anonim ***** válasza:

LG Nexus 5X (120 ezertől) vagy

Huawei Nexus 6P (180 ezertől)


Ha már Androidosat akarsz, és van is rá pénzed, legyen Stock Android. Abban más a többitől, hogy ez a vegytiszta Android, vagyis egyenesen a Google-től van, nincs telerakva szolgáltatós/gyártós alkalmazásokkal, felületekkel stb. Mivel a Google telefonjairól van szó, ezért a támogatás évekig megvan, mindig ezek a készülékek kapják meg először a legújabb droidot.


A 6P hatalmas, 5'7 képátlójú, vagyis olyan mintha egyben lenne egy kisebb tableted is. Az 5X jobban kézbe illik az 5'2-es méretével.

2016. jan. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!