Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik kémprogram Iphone6-ra?...

Kiro kérdése:

Létezik kémprogram Iphone6-ra? Vagy valami amivel le lehet követni mit csinálnak (kivel beszélnek és üzengetnek) a telefonon?

Figyelt kérdés
A gyerekemről van szó, aki szülinapjára kapta a telefont és elvenni nem akarom tőle de jó lenne tudnom kivel mit írogat és beszél mert az utóbbi időben furcsa dolgai vannak.

#Telefonlefigyelés
2016. jan. 19. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Illegális lehallgatni mások telefonját. Biztos, hogy van rá megoldás, de az is tuti, hogy te nem fogsz ilyet találni. Miért az az első gondolat, hogy leskelődni meg "kémkedni" kell a gyerek után? Miért nem beszélsz vele? Nekem pl. soha nem kellett titkolóznom otthon.
2016. jan. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Először is nem másét, hanem a sajátomat! Mivel én vettem és az én nevemen van.

Másodszor pedig azért mert nem mond el mindent és nem szeretném, hogy a pubertás korában rossz irányba induljon el.

Ha valaki tud ilyenről adhatna tippet. köszönöm

2016. jan. 19. 10:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudod kifigyelni a kódját vagy ilyesmi? Aztán este lenyúlhatnád amíg alszik és megnézed h mi a helyzet. Am. Facebookon irogat, mert akkor érdemes még megnézni a gépen h nem-e maradt bejelentkezve. Vagy kérd meg h mutasson v.mit a telóján és akkor látod a kódot vagy v.mi ilyesmi.

Sz.tem inkább nézz utánna minthigy valami baj legyen késöbb.

2016. febr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az biztos ha az én anyám/apám lennél, egy életre leírnád magad előttem és soha semmit nem beszélnék meg veled.

20 évesen is semmi titkom nincs szüleim előtt...mert meglehet bennük bízni...de ha ilyet tennének...

2016. márc. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!