Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért mondják, hogy az android...

Miért mondják, hogy az android sokkal testreszabhatóbb, mint az iOS?

Figyelt kérdés

2016. jan. 24. 10:56
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
ioson nincs widget kirakási lehetőség, az ikonokat se tudod lecserélni, a launcher se módosítható.
2016. jan. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
50%

Mert az IOS egy eszméletlenül zárt rendszer. Nekem volt tapasztalatom, egy i5c-t hasznaltam egy hetig anno, maga a rendszer, meg a dizájn tetszik,viszont ez az eszméletlen zárt rendszer nagyon kiakasztott.


Az android egy nyitott rendszer, tehát sokkal jobban testreszabható.

2016. jan. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
androidon bármit csinálhatsz, nyitott, emiatt sajnos be is lassul hamar, ios-ben nem tudsz hekkelni alapból, cserébe gyors és jól átgondolt
2016. jan. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Norbi658441 ***** válasza:
Azért mondják,hogy testreszabhatóbb,mert úgy alakítod a telefonod,ahogy neked tetszik.Az iOS-en pedig adott minden,és csak minimálisan szabhatod testre.Mondják még,hogy az iOS sokkalta jobb,mert nem lassul be,viszont vele eggyárban lévő androidos telefon is van olyan gyors,és ha valaki ért hozzá egy picit,neki sem fog belassulni az Android.Androidnál előfordul,hogy egy-egy telepített alkalmazás leáll váratlanul,de ez előfordul,mert a gyártóak rengeteg telefonra kell optimalizálni a programot,és nem mindíg tökéletes,viszont használható.Az iOS-nál adott a rendszer,és arra elég optimalizálni,viszont sokkalta kevesebb app van az áruházban,mivel szigorúbbak a követelmények,és leellenőriznek minden alkalmazást.
2016. jan. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
17%
Az android alapból egy elcs*szett rendszer, és senkit nem akarok megbántani vele, aki fan, vagy valami, de ez sajnos tény. Én is sokáig használtam. A sok felesleges hülyeség úgylátszik sokkal többet ér a Google-nek, minthogy csináljanak egy használható, jól futó, nem laggoló rendszert. Az a legelszomorítóbb, hogy még az android referenciatelefonján is úgy fagy és laggol, hogy az valami hihetetlen. Én nagyot csalódtam. Lassan az androidos telefonok erősebbek, mint egy PC és mégis optimalizálatlan f*s... Ehhez képest akár Apple, akár Windows téren talán fele olyan erős a jelenlegi csúcs telefon, mint androidnál és mégis 100x jobban elfut az operációs rendszer. Az Play meg tele van a felesleges ellenőrizetlen alkalmazásokkal, plusz egy alkalmazásból van 10000 alternatíva. Igaz, hogy az Apple és Microsoft áruházában nincs kismillió program, de mindenből csak 1-2 van és ezért sokkal kevesebb az alkalmazások száma. Csak sajnos divat lett a sz*rt venni :)
2016. jan. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 Alex Fly ***** válasza:
Egyszerű: az iOS úgy működik, ahogy az az Apple megtervezte, úgy néz ki, ahogyan azt a designer kitalálta... Ha teszik, örülsz, ha nem, akkor így jártál. Az Android viszont alapvetően egy nyílt rendszer, amivel azt csinálsz, amit akarsz. Teljesen szabványos, open source, akár az alapjaitól újraírhatod.
2016. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
De az Androidon is csak az ikonok helyét lehet felcserélni meg max.kiraksz egy widgetet.Mi ebben a testreszabás?
2016. jan. 24. 17:50
 8/35 anonim ***** válasza:

Még szerencse , hogy a droidnak is van alternatívája , én pl a cyanogenmod 11-et használok , ezzel kilőve a lefagyás és a felesleges alkalmazások sora amit a gyári droidnál külön kell eltávolítani. A paranoiások még a google playtől is megszabadulhatnak... (bár attól nem érdemes) , launchert meg lehet cserélni bármelyik verziónál.

Mi ez ha nem testreszabás:) ?

Az iphone meg úgy általában az apple termékek azoknak jók akik szeretik ha minden teljesen be van állítva előre és stabil.


" Csak sajnos divat lett a sz*rt venni :)"


Ez inkább a wp-re igaz;)

2016. jan. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

De az Androidon is csak az ikonok helyét lehet felcserélni


Magát az ikon kinézetét is lecserélheted.

2016. jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
2016. jan. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!