Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G Flex 2 Tényleg ennyibe...

LG G Flex 2 Tényleg ennyibe kerül? Többi lent!

Figyelt kérdés

Nézegettem az arukereso.hu -n a telefonokat, ballagásomra szeretnék majd egy újat, de ez most lényegtelen. Rátaláltam az LG G flex 2

( [link] )-re. Nézegettem hogy 8 magos proci, 5.5 ívelt kijelző, gondoltam minimum egy 100-as, de csak 80000 forint körül van az ára. Valaki el tudná nekem mondani miért? Elvileg ez egy magyar nyelvű eszköz(a B-tel szerint), és ÁFÁ-s ára van meg minden, szóval teljesen legálisnak tűnik.


2016. jan. 24. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:

igen tényleg ennyi. a csúcs lg telefonok amúgy sem olyan drágák és az áruk nagyon hamar nagyon sokat szokott csökkenni.

( a mobilkereskedes.hu-ról rendelném)

2016. jan. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!