Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek milyen mobiltelefonotok...

Nektek milyen mobiltelefonotok van? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy újat, legutóbb Alcatel volt.
2016. jan. 25. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Ez az anyagi helyzetedtől függ.

Sokan mondják, hogy az Apple megfizethetetlen árat kér a telefonjaiért, ennek ellenére még mindig az iPhone-t mondanám a legminőségibb telefonnak. Azt biztosan nem bánod meg.

Egyébként én egy Sony Xperia Z3 Compact-ot használok, egészen jó telefon, de őszintén szólva kicsikét megbántam. Fontos lett volna a kamera, de az ígért 20 megapixel nem ér fel egy 12 megapixeles iPhone kamerával.

2016. jan. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
77%
iPhone 6om van számomra tökéletes nekem sokkal jobban bejön az IOS, mint az Android, bár lehet kicsit kipróbálnék majd egy Nokia Lumiát is, de szerintem maradok az IOSnél. Volt mát Samsung galaxy s3 nekem nem tetszett, mindig lefagyott (igaz már öregebb volt) LG l7 II is volt az csak rövid ideig, ami addig teszett csak kevés volt a hely (kellett 32gbos memóriakártya)
2016. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
iphone 6s plusom van, nem rég váltottam androidról, és nem bántam meg. számomra tökéletes ez a "zárt rendszer", nagyon stabil, gyors a készülék. az akku ideje, valami álom, aktív használat mellett (értsd: olvasás, játék, böngészés) kibír 7-8, akár 9 órát is.
2016. jan. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sony Xperia M C1905 4.3 Android + LG T385.

A Sony-t azt valószínűleg egy Meizu M2-re vagy esetleg ha valami jót kihoznak a Vibe-ből akkor azt.Mert nekem az ár/érték arány számít,a csúcskategóriában meg mindegy milyet vesz az ember mert mindegyik jó de nincs mindenkinek erre kerete...

2016. jan. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Huawei Ascend P7 van, és szeretem. 9 hónapja tartottam ott, hogy megveszem életem első okostelefonját, mindenképp Androidosat. A jelöltek között vacilláltam még, hogy LG G3 vagy Sony Xperia Z2 legyen-e, amik a pénzemből kitellenek, de váratlan anyagi nehézség miatt aztán olcsóbb kellett, így visszatértem az eredeti tervezethez, és a P7 lett a befutó, de nem bántam meg. Persze nem a legszuperebb, de nagyon stabil, szép a kijelzője, és jó a kamerája is elöl-hátul. Persze ha most vennék, már tudom, hogy a Z2 mellett döntenék.
2016. jan. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy Moto G. Lassan 2 eve kiszolgal, egyelore nem gondolkozok cseren. A legjobb az eleg tag fogalom, ki kell emelni egy-egy tulajdonsagot es igy lehet inkabb kiemelni keszulekeket, osszessegeben nem lehet egyertelmuen kijelenteni egyikrol sem, hogy ez a legjobb. Ahogy en gondolom, csucskategoriaban altalaban minden gyarto keszulekei rendben vannak, kozepkategoriaban mar nem art utananezni, de altalanossagban a Microsoftok, a Huaweiek, a Xiaomik, a Motorolak, a Sonyk stb. jo telok. Olcso kategoriaban pedig mar kompromisszumokat kell kotni, de lassan-lassan ebben a kategoriaban is jelennek meg igencsak hasznalhato telefonok.
2016. jan. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Én személy szerint a nokiák közöt néznék szét mert nem olyan hamar romlanak el mint a többi márka. Amúgy Samsung Galaxy A7-em van.
2016. jan. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Karácsonykor vettem egy Samsung Galaxy A5-öt, és felülteljesítette az elvárásaimat. Brutál gyors, soha meg sem akad, az akkuja is nagyon jól bírja, és ráadásul nagyon szép is, az első két hétben mindenki meg akarta nézni.
2016. jan. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jatekra kell ? Samsung(fenykepezes es egyebben is jo)

Nagyon fontos hogy kompakt legyen es elegans? Akkor iphone

Vizallo kell? Sony

Jo kamera kell? G4

Van sok penzed ra??? Samsung galaxy note 5

En note 5ot vennek ha megtehetnem

2016. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat :)
2016. jan. 26. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!