Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 akkumulátor...

Samsung Galaxy S4 akkumulátor probléma?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy a lassan háromnegyed éves Samsung Galaxy S4 i9506 telefonom nagyon gyorsan merül. Reggel 100%-ról indulok el otthonról, most 15%-on vagyok, és a beállításokban az akkumulátornál 1 óra 40 perc bekapcsolt időt ír ki a telefon. Kb nem is használom a suliban, de 10 perc alatt tud merülni 6 százalékot.. 100-ról 90 százalékra meg öt perc alatt le tud merülni... (Telekomnál vettük, más baja nem nagyon van) Nagyon idegesítő.. Fényerő sosincs 50% felett, mobilnet vagy wifi be van kapcsolva, de ha ki lenne kapcsolva sem bírna sokkal többet a telefon, kipróbáltam.. Az intelligens funkciók is ki vannak kapcsolva. Mindenesetre borzasztó ez a helyzet. Amíg kitkates volt, addig sem volt a legjobb az üzemidő, de most egyszerűen szörnyű. Az akksinak van gondja?

2016. jan. 26. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Az akkumlátor menü ki írja hogy mi mennyit fogyaszt. Nézd meg.
2016. jan. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem S3 i9300 csinálja ugyan ezt. Bő három év használat után vettem bele új akkut és egy picit lett csak jobb az üzemidő, pedig nagyobb kapacitású az új akku mint a gyári. Szóval valami más baja (is) van szerintem.


Amúgy pont i9506-ost akartam venni, szóval kössz hogy szóltál :D

2016. jan. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyébként nem írnak szar üzemidőt tesztekben, lehet csak az enyém a szar akksis :D

Beállításokban így van a fogyasztási sorrend:kijelző 12%, android rendszer 11%, messenger 9%, facebook 9%, android operációs rendszer 8%, CM security (csak az appok kódolására használom) 8%, google play szolg. 5%, cella készenlétben 4%, viber 3%, chrome 3%, feladatkezelő 2%

2016. jan. 26. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!