Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg g 3 tulajok volt tulajok...

Lg g 3 tulajok volt tulajok figyelem. Milyen a Teló?

Figyelt kérdés
Olyan véleményekre vagyok kíváncsi amit a kedves telefon tulajdonos tapasztalt használat közben.Ha jó miért jó,ha nem jó miért nem jó.Tesztekben olvasottak alapján nagyon akad.Mi ebből az igaz? Milyen kit kat rendszerrel,milyen lollipop rendszerrel.Feltűnően jó most az ára és elgondolkodtam.Vagy valami más alternatívát is meghallgatok.Köszönöm.
2016. jan. 26. 20:41
 1/1 Lájsz ***** válasza:
Jelenleg erről írok. 8 hónapja van meg,nem mókoltam,nem piszkáltam a rendszerét,illetve folyamatosan üzemben van (net,készenlét,stb),nem hagyom pihenni. Fagyást,akadást nem tapasztaltam,5.1 alattA sem. Teljesen stabil,rendkívül megbízható készülék. Részemről amíg működik,biztos nem lesz lecserélve.
2016. jan. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!