Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Mi4 tapasztalat,...

Xiaomi Mi4 tapasztalat, információ?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új telefont és eddig ez a készülék tetszett a legjobban. Nagyon sok helyen dicsérték, viszont egy oldalon találtam egy régebbi bejegyzést miszerint nincs rajta Play Áruház, így a Xiaominak saját Market alkalmazása van, azonban ez a kínai nyelvű. A bejegyzés 2014-es, szóval a telefon megjelenésével nagyjából egyidejű és ezzel kapcsolatban több információt nem találtam.. Esetleg valakinek tapasztalata, információja ezzel kapcsolatban?

2016. jan. 26. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
A nincs Play nem igaz. Csak akkor nincs telepítve, ha kimondottan kínai belpiacra készült változatot vásárolsz. Ha regisztrálsz, akkor a www.miui.hu oldalon sok információt találsz.
2016. jan. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a válaszodat! :)
2016. jan. 31. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!