Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tabletet vegyek a...

Milyen tabletet vegyek a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Egy táblagépet szeretnék venni a szüleimnek a közelgő házassági évfordulójuk alkalmából. Egyáltalán nem vagyok jártas a dologban. Szeretném, ha nem a legkisebb lenne azért a tabletek közül sem. Viszont ami a tudást illeti, az se legyen egy csúcstechnika, de azért ne is legyen egy legrosszabb fajta/minőség/tudású.


Árban maximum 80-90.000 forintig mennék el.



2016. jan. 27. 17:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ha nem gond a magyar nyelv hiánya, akkor nagyon ajánlom a Xiaomi MiPad 2-t. Xiaomiforale nevű oldalról tudod megrendelni, ami külföldi, de nem kell megijedni, mivel EU-n belülről jön EU garanciával, és utánvéttel is lehet fizetni.

Az első generációs Mi Pad is majdnem olyan jó, arra van magyar nyelv is, viszont neked kell felrakni, ebben tudnak segíteni neked a [link] oldalon.

(xiaomishop.hu oldalon a MiPad 2-t is magyar nyelvvel hirdetik, viszont ár nincs odaírva)


Én viszont még mindig úgy gondolom, hogy az iPad Mini 2-vel járnának a legjobban.

2016. jan. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
59%

70 éves vagyok. Évekkel ezelőtt vágytam egy jó simogatós telefonra..a család összedobta a pénzt, és vettek egy Samsung Giot.. pár nap múlva már láttam, hogy ez harmatgyenge, nagyon belépő gép...vettem egy jobbat..

Aztán rámtört a vágyakozás egy tablet után...azt mondták a családban, hogy majd kapok egy egyszerűt, amivel már jól elleszek..

Ezt megelőzendő, vettem egy akciós 10,1 collos ASUS transformer Pad TF300T-t..ennek van magyar billentyűs dokkolója is, 16 órás üzemidővel, gyors, mint a szél, és szkájphoz is kiváló a belső kamerája, a külső maga a csoda.


Lebuktam, mert rájöttek, hogy vettem egye jobb gépet..lefagyott a mosolyuk... A papának miért kell ilyen atomerős gép?...(Ismerték a tipust, csak drágállották)


Nos a szülők lenézése, ha gyenge gépet kapnak, mert nekik jó az is..


Ez marhára nem így van..


A telefonomat is lecseréltem egy LG G3-ra, a nejemnek egy Sony Z2-t vettünk.. és használjuk is..


Szóval: 10 coll alatt ne legyen a kijelző,legyen dokkolója QWERTZ billentyűvel, és nem árt alsóhangon is 8/2 kamerákkal..wifi és mobil internet is tanácsos..

Igenis legyen csúcstechnika, mert ha nem, akkor előbb-utóbb rájönnek, hogy hulladékot kaptak..

A szülőket(is) meg kell becsülni.


szerintem.

2016. jan. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Főleg hogy a szülőknek meg a technikához kevésbé értőknek kell normális cuccot venni. Az iPad tökéletes lesz erre a célra, mivel az "csak működik", és kész. A droidot kb egy napig használnák aztán menne a fiók aljára.
2016. jan. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ilyen cuccokból "gagyit" venni manapság emberkínzással ér fel, és csak arra jó hogy hamar megutálják az újdonságot.
2016. jan. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Úgy osztjátok az észt, mintha 8-9 ezerért akarna venni, kb. Miről beszéltek ti? Gagyi? 80-90 ezerért??? Eszem megáll.....


Figyu Kérdező. Linkeltem azt a fórumot, érdeklődj ott, ha eddig nem tetted volna. Az elvárásaid megfelelő leírásával ott valódi segítséget kapsz, hozzáértő emberektől. Itt kitört valami furcsa járvány, vagy nem tudom....

2016. jan. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Sony xperia z3 tablet compact, vagy ha kapsz ennyiért nexus9-et akkor az.
2016. jan. 28. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a linket, és a többi választ is! :)
2016. jan. 28. 10:35
 18/19 anonim ***** válasza:
Egy Nexus tökéletesen jó. Nekem volt egy Wayteq xtab7. Tökéletes volt csak ráléptem. Ezért én magamnak kinából hozattam 40000 ért 8"-ost. Ugyan az a márka Csak ott Cube a neve. Nagyon tökéletes.
2016. jan. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne Windows-os tableten is gondolkodni, pl. Acer Iconia Switch 10.
2016. jan. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!