Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szüleimnek mit lenne érdemes...

Szüleimnek mit lenne érdemes venni? Tabletet vagy laptopot? Melyiknek mi az előnye/hátránya?

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 09:10
 1/3 anonim válasza:
En inkabb a laptopot javasolnam. Anyunak nyaron szuletesnapjara en is azt vettem. Gondolkoztam a tableten is, de nem hiszem, hogy tulsagosan ki lenne bekulve az erintokepernyovel (o pl elvan az en tabletemmel, de azert kenyelmesebb neki, ha nem azt kell hasznalnia).
2013. okt. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Laptop. Nagyobb és kényelmesebben használható.

A táblagép legnagyobb előnye a nagyfokú mobilitása, viszont cserébe szívhatunk a képernyő-billentyűzettel. Aki már próbált megírni egy hosszabb e-mailt táblagépen, az nagyon is érti, miről van szó.

2013. okt. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is a laptopot mondanám. Lehet h nagyobb mint a táblagép, de praktikusabb és jobban kezelhető.
2013. okt. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!