Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megérné manapság...

Szerintetek megérné manapság (2016 elején) iPhone 4s venni?

Figyelt kérdés
Netezésre, meg egy pár játékhoz használnám. Vagy inkább vegyek mást? Vagy tudnátok más telefont ajánlani?
2016. jan. 28. 17:11
 1/6 anonim válasza:
49%

Samsung Galaxy Core Prime

Ne számíts jó kijezőre és kamerára, de számíts 4Gre 4magra és akadásmentes AAA kategóriás játékokra.

2016. jan. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nem. Értem én, hogy menő, de nem jó már ezekre se, brutálisan lassú szerintem, még egy Lumia 520 is oda-vissza veri. Ajánlom inkább a hamarosan megjelenő Xiaomi Redmi 3-mat, vagy a jelenleg is kapható Meizu M2-t. (eustock.hu-n kapható, 40 ezer körül) ezeknél már 2 GB RAM-ot, 16 GB tárhelyet, és viszonylag friss Androidot kapsz az iPhone 512MB/8BG-jával szemben.
2016. jan. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Meizu M2 note -t nézegetem már, s nagyon tetszik. Meg van a Meizu Metal, azon már újlenyomat olvasó is van 😊
2016. jan. 28. 17:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van rá keret vedd azt :) Sokkal jobban megéri (#2-es voltam)
2016. jan. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg Oneplus X.
2016. jan. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem éri meg. max ha nagyon olcsón tudsz valahogy hozzá jutni, de amennyit boltban elkérnek (múltkor láttam hirdetést és talán 50-60ezer...) nem éri meg.
2016. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!