Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s keszulekemet miert...

Iphone 5s keszulekemet miert nem ismeri fel az itunes?

Figyelt kérdés
Mikor par honapja tettem ra zenet, mar akkoris megszenvedtem vele. Pittyent egyet a gep amikor bedugom es kihuzom a kabelt, el is kezdi tolteni a telefont (bar igazabol kozben ugyanugx merul, csak ugy jelzi mintha toltene). De az itunesnal nem ugrik fel az a kis ablak, ami kene hogy felugorjon mikor elvileg felismeri hogy iphone keszulek van hozza csatlakoztatva.. Mar ujrainditottam a gepet, a telefont mar probaltam mindent de nem ugrik fel az az ize.. Igy nem is tudok bejelentkezni az itunesba. Legutobb is ugyanez tortent, de vegul valahogy megis felismerte es sikerult osszehoznom a dolgokat. Nemtudom mit csinaltam akkor maskepp, nem is tudom most mit kene. Valaki tud segiteni?

2016. jan. 28. 17:35
 1/1 anonim ***** válasza:
mikori géped van? nekem van egy 8éves asztali számítógépem. működik meg minden, internetezni szoktam rajta meg arra töltöm le a filmeket/zenéket és én is megszenvedek vele ha onnan akarok valamit csinálni az ituneszal. a laptopomon minden működik ahogy kell. esetleg ha van a családban másnak gépe próbáld meg arról. vagy ha király géped van akkor nem tudom mi a baj.
2016. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!