Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Láttam egy telefon boltban...

Láttam egy telefon boltban egy Iphone 6s-t ami csak 70. 000 ftbe került szerintetek érdemes megvenni? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Az eggyik telefon boltban láttam ugye ezt és megkérdeztem és azt momdták új nem használt és tényleg hetvenvanezerbe kerül szerintetek érdemes megvenni vagy ezzel valami nagy baj lehet? És nem nem a havi díja hetvenezerhanem ha részletre fizetsz az pontosan nem tudom mennyi asszem 3-6 ezer forintig lehetett a havi díja. Szerintetek megvegyem???

2016. febr. 1. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Lopott lesz az, vagy lkón, de mindenképpen bukod azt a hetvenezret.
2016. febr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod hiszek neked de azért várom a többiek véleményét is de nem hiszem hogy megveszem.
2016. febr. 1. 16:39
 3/6 anonim válasza:
linkeld, láttam már sok átverős oldalt. 70ezer a 4s újonnan.
2016. febr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem tudom linkelni mert nem oldalon láttam hanem egy T-mobil-os boltban gödöllőn
2016. febr. 1. 19:02
 5/6 bp1985 ***** válasza:
100%
Előfizetéssel lehet annyi, de akkor fizetned kell az előfizetést 2 évig.
2016. febr. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ráadásul akkor valami jó drága előfizetés lehet. :D Akkor már ugyanúgy/jobban jössz ki, ha részletre megveszed valahol a telefont, és még független is lesz.
2016. febr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!