Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung Galaxy Core Prime-ról?

Figyelt kérdés
2016. febr. 1. 20:41
 1/9 anonim válasza:
67%
Nekem ilyen telefonom van, rendkívül gyors. Nálam előny, hogy nem világít, mint a Sony Xperia SP. Nagyon szeretem és könnyen meg lehet szokni.
2016. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A pocket neo-nál jobb, az biztos :D
2016. febr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
A Doogee X5 LTE ennél sokkal jobb és csak 21ezerbe kerül, nem ajánlott a Core Prime, sőt, kerülendő
2016. febr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Elonyok: also-kozepkategoriaban elfogadhato hardver, Samsung felirat.

Hatranyok: idetlen kijelzo, gyenge kamera.

2016. febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

#2.Ha kisméretű telefon kell és van időd ROM-olni és buherálni akkor az se annyira rossz.De úgy alapján véve nem ajánlatos db.

Én se ajánlom a Core Prime-ot,inkább Doogee X5 Pro.

2016. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%

Nekem ilyen telefonom van. Szerintem szép, jól össze van rakva. A kijelző felbontása elmegy, a betekintési szög megfelelő. Gyors, nem akad, mondjuk nem is töltök le minden sz@rt rá. A beszédhangszórójával nem vagyok megelégedve. Igényes gyári tokok kaphatóak hozzá.

Szerintem ne halgass azokra, akik ilyen nevenincs telefonokat ajánlanak itt. Mi az a Doogee? Van szerviz hálózata?

2016. febr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6.Ping Digital szervizeli.Amúgy olvasd el a tesztet,attól még te nem ismered lehet jó.

[link]

2016. febr. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
#7 Elolvastam a tesztet, megnéztem a Tech2 videó bemutatóját. Engem nem győzött meg! Nagyon gagyi az anyaghasználat, nem vetekszik a Core Prime-val. A kamerák felbontása mindkét telefonnál ugyan az. A többiről csak az tud nyilatkozni, aki hosszútávon használja. Ráadásul méretben sem egyezik a két telefon, szóval akinek 4.5 collos Samsung kell, annak hiába ajánlgatsz 5 collos Doogee-t. Szerintem...
2016. febr. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

b@zki nekem pocket neom van:D és hát phazmeg az egy túlélő telefen eskű az engem is túl fog élni:D

Amúgy köszönöm a segítséget:) így már könnyebb a választás:)!

2016. febr. 2. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!