Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miér mondják a rajongói, hogy...

Miér mondják a rajongói, hogy az Apple sikere az, hogy kizárólag minőségi hardverekkel dolgozik? Közben meg folyamatosan arról hallani, hogy bizony hagynak kívánni valót maguk után.

Figyelt kérdés

Az egyik szériának az akkumulátora melegszik túl veszélyes mértékben. A másik kis fizikai hatásra is elhajlik. A közelségérzékelő is gyakran hibázik. Fülhallgatónál is csak a (jóval drágább, de minőségben semmi extra) Apple fülhallgatók, amik biztosan működnek. Jailbreak nélkül meg egy csomó minden le van tiltva.

Nekem a minőség nem ezt jelenti.


2016. febr. 2. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor hasznalj androidot.
2016. febr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A többi csúcsmodellel is előfordul ilyesmi az esetek kis százalékában. Csak ha az Apple-lel történik ilyesmi, akkor attól zeng a sajtó, míg ha mondjuk a Huaweinél merül fel szériahiba, az annyira nem címlapsztori. Emellett azt azért ne felejtsük, hogy pl. Androiddal olyan hulladék telefonokat is eladnak, hogy még. És nem csak a kínai dzsunka gyártók, pl. Samsung Galaxy szériában is vannak szánalmasan gyenge eresztések (J1 2015-ből, 512 MB memóriával) Ez az egész oprendszer megítélésére hatással van. Ilyesmi az Apple-nél nem fordul elő, van 1 csúcsmodell, igényes anyaghasználattal, nagy teljesítményű hardverrel, ezzel alakítják ki az imázst. De a minőségbiztosítás ott sem tökéletes, ugyanúgy hosszú és nehezen kontrollálható beszállítói lánccal dolgoznak. Úgyhogy mind az Apple fanoknak, mind Neked igazad van, attól függ, honnan nézed a kérdést.
2016. febr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert beveszik a marketinges bullshitet. A crapple terméke semmivel sem különb, mint egy csúcskategóriás droidos készülék.
2016. febr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik phabletet meg lehet hajtani, csak annak nincs hírértéke, hogy youtube on összetöröd az alcatel pop s9-edet...
2016. febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Myaudio telefonomnak úgy tört be az eleje, hogy sms-t írtam közben. De ezt hiába kürtölném világgá, marhára nem érdekelne senkit.

Hibahatár mindenhol van, de milliós eladott darabszámoknál már jobban kibukik egy-két baki, hiszen hibátlan dolgok nem léteznek. Akkor szervíz se kellene meg pótalkatrész. Hiszen gariba nem romlik el, ha meg a te hibádból megy tönkre arra nem vonatkozik.

2016. febr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En a Dodzsi telefonomrol keszittettem youtube videot hogy megfoztem forro olajban 10 percig aztan leejtettem 30 meterrol, de eddig csak 137-en neztek meg a videot, nem erdekelt sokakakt.
2016. szept. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!