Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?

Melyik telefont válasszam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék venni egy belépő szintű "ázsiai" telefont. Eddig ezt a kettőt néztem ki:


1. [link]


2. [link]


Szükséges ma már a 8 mag és a 3 GB RAM, vagy elég a kisebb is, cserébe jobb kamera stb... ? De a telefonok leírásában mindent megtaláltok.


2016. febr. 3. 01:15
 1/5 anonim válasza:
Szerintem az első jobb.viszont olyat válassz aminek van memóriája !!!kb .minimum 2GB osat.sajnos az en telefonomon csak 1 gb van es helyhiány van :D
2016. febr. 3. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha kész vagy az árát veszteségkent elfogadás, mert ezekkel a noname-kel elég nagy rizikót vállalsz...
2016. febr. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!

A MediaTek 8 magos processzorai ebben az árkategóriában nem erősebbek a Snapdragon 800-asnál. Inkább rendelj egy LG F320-at, az is koreai telefon, csak ismertebb gyártótól és erősebb ezeknél.

2016. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Szerintem az első jobb.viszont olyat válassz aminek van memóriája !!!kb .minimum 2GB osat.sajnos az en telefonomon csak 1 gb van es helyhiány van :D"


Ahogy látod 2 GB RAM, és 32 GB ROM van benne.


"Csak akkor ha kész vagy az árát veszteségkent elfogadás, mert ezekkel a noname-kel elég nagy rizikót vállalsz..."


Persze, ez benne van a pakliban, de meg szoktam nézni a termék/üzlet értékelését, és ha elég magas, akkor általában nem szokott gond lenni a termékekkel, ha esetleg mégis valami gond adódna, és tudom bizonyítani részleges, vagy esetleg teljes visszatérítést kapok (ezt kb 60-70 külföldről rendelt termék után mondom)


"Szia!

A MediaTek 8 magos processzorai ebben az árkategóriában nem erősebbek a Snapdragon 800-asnál. Inkább rendelj egy LG F320-at, az is koreai telefon, csak ismertebb gyártótól és erősebb ezeknél."


Közel nem egy kategória a 2 telefon, az LG-nek vannak hiányosságai az általam felsorolt készülékekhez képest, illetve az ára is majdnem a duplája!

2016. febr. 3. 21:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik döntöttél... A rizikó szerintem az, hogy ha fél év múlva romlik el milyen garancia lesz rá? A döntés természetesen a tiéd.
2016. febr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!