Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Működik még 2016-ban a viber...

Névtelenül nevű kérdése:

Működik még 2016-ban a viber vagy a whatsapp a symbianos telefonokon?

Figyelt kérdés

Symbian Anna, Belle rendszereken működnek még ezek?

Emailt tudnék szinkronizálni?

Esetleg valaki használ még ilyen telefont és tudna válaszolni?

Köszönöm.



2016. febr. 3. 08:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem Symbianos a telóm, imádom. Sosem cserélném le valami új tömegsz@rra. Utálom az iost, windows phonet meg Androidot.

Nekem egy X7-es Nokiám van, kb. mindent tud, ami nekem kell. Viber, Google Maps, egyedi Uc browser böngésző, Opera, Opera Mini, szótár, facebook, mail szinkronizálás, qwerty billentyű vagy numerikus (én digitális numerikust használok), képforgatás multi touch-al. Szóval frankó. De van egyedi Instagram app is hozzá, amivel képet is tudsz feltölteni.

2016. febr. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ja, Symbian Anna.
2016. febr. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a választ. Sajnos már megrendeltem a qwerty-s androidot, most már az lesz. Kár hogy most válaszoltál, ha ezt így tudom, megvettem volna a kiszemelt nokiákat qwerty-vel. Nem voltam biztos ezekben amiket leírtál. Azokon is az Anna futott volna. Hmmmm.

A nokia megint visszatér idén, remélem megint lesznek jó qwerty-s nokiák.

Üdv.

2016. febr. 18. 06:49
 14/15 anonim ***** válasza:

A Nokia telefonokkal tér vissza? Mert azt tudom, hogy tableteket gyártanak, de Androiddal.

Ha tudsz, feltétlenül nevezz be egy Symbian Anna-s X7-re, szerencsére ez a készülék még pont akkor készült el, mikor sikerült még belepakolni minden lényeges dolgot. Strapabíró is, mint úgy általában az összes Microsoft előtti Nokia. QR kód beolvasás, multi touch, és 8 MP dupla led vakus kamera van még benne, amiket kihagytam a felsorolásból. Én ha váltok egyszer telefont, akkor az Jolla lesz, Sailfish op rendszerrel. Ez egy új okostelefon, és a Nokia régi munkatársai fejlesztik Finnországban.

2016. febr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen, Nokia 2016 utolsó negyedévében visszatér, de az új telefonokat már fejlesztik.
2016. febr. 19. 08:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!