Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Ballagsomra kaptam egy Microsoft lumia 535 os készülékhez (2015 jún.13) a tolto mar kb 2 hónapja tönkre ment. Par napja a telefonom nem töltődik. Samsung tölti el töltöm. Mar 1honapja es semmi gond nem volt. Most viszont eleg nagy baj h este felrakom ki is jelzi h töltődik de semmit nem tölt. Mielott kivettem az akksit 23% on volt miotan az akksit kivettem mar 40%. Kikapcsolt es 20% os lett. A tölti el nincs baj mert minden mas telefont tolt ami otthon van. De az én telefonomat egyik sem. Osztalytarsamtol elkértem ma a töltőt es 1ora alatt 10% ot töltött. Az akksival van baj? Az Auchan ban vettem a telefont. A töltőt ami hozza jart kicserélik ? A telefonnak mi lehet a baja ?

2016. febr. 4. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Vásárlást igazoló blokkal és tartozékokkal együtt jelezd a panaszod a vásárlás helyén. Előzetesen telefonon is érdeklődhetsz az ügymenet kapcsán.

Sok sikert.

2016. febr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors választ. Olvastam hogy ha csak a tolto rossz akkor is be kell adni a telefont a szervizbe. Persze az én esetemben szerintem az akkumlator is rossz
2016. febr. 4. 16:31
 3/3 anonim ***** válasza:
vagy az akksi vagy a töltőcsatlakozó. Ugyanígy voltam én is, nálam a csatlakozó volt a hibás, nem érintkezett rendesen a töltővel.
2016. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!