Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6-ot szeretnék vásároln...

Iphone 6-ot szeretnék vásárolni és láttam a WESTEND-ben egy üzletet ha jól emlékszem Gsm volt a neve a boltnak. Onnan biztonságos venni független telefont és írnátok véleményt?

Figyelt kérdés
2016. febr. 4. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Bemész és megkérdezed hogy milyen garanciát adnak és ha gond van, hogyan szervizelnek.

Ha azt mondja hogy mindent elintéz, az még nem biztos hogy neked jó, mert pl ha elromlik, nem biztos hogy márkaszervízzel javíttat eredeti alkatrésszel, hanem hátul a butykában nagyító alatt szétszedi és pár bontott telóból való cuccal megtákolja, az nem ugyanaz. Viszont ezek a kis üzletek csak így tudnak versenyezni többnyire.

Szóval légy résen. Ha AS meg IS garanciról hallasz akkor az nem a te boltod, kivéve ha marhára a magad ellensége vagy.

2016. febr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ha van még rá gyári garancia akkor ok. ha nincs akkor én nem vennék ilyen gsm bódéból. 2 ismerősöm is hibás telót szerzett így be.
2016. febr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Azt ugye tudod, hogy az ilyen helyeken orgazdák árulják a lopott telefonokat? Nem kizárt az sem, hogy bekapcsolod otthon, majd a "find my iPhone" alkalmazás szépen odavonzza az eredeti tulajt+2 rendőrt.
2016. febr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
90%

pff, én nem vennék semmit ilyen helyen.

egyszer vettem használt telefont, 1 hónap múlva lerohadt, nem ment fel hálózatra. gondolom lopott volt és letiltották. na kösz.

2016. febr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
én sem vennék
2016. febr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

veszel gagyi fulbevalot az utcai arustol par szaz forintert es kiderul, hogy nem igazi ezust, na bumm, tanulopenz,


de amikor befektetsz ilyen sok penzt egy remelhetoleg csucsminosegu termekre, akkor azt minimum a gyartotol vedd meg vagy a markakereskedestol vagy hivatalos viszonteladotol es ne akarmilyen ketes hiru/nevu bodekbol...


...ez a velemenyem

2016. febr. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

3as ezért van az, hogy mielőtt vásárolsz, kipróbálod, megnézed, beaktiválod. anélkül alapvetően is hülye az, aki csak otthon fogja először kipróbálni, gsm-ben is van rá lehetőség.


ettől függetlenül én sem nagyon próbálkoznék, már csak azért sem, mert én is jártam már így a másik oldalról.

volt egy 5S-em, aminek rossz volt a közelségérzékelője, gyenge az antennája és az akksija is, mégis simán bevették 75ezerbe...én jó üzletet csináltam, de aki megveszi az nem hinném, hogy jól jár vele.


ezzel nem azt mondom, hogy amit kinéztél, az szar, csak van benne rizikó, kb. annyi, mint bármilyen más használt telefon, csak magánszemélytől kicsit olcsóbban is meg tudnád venni szerintem.

2016. febr. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen boltban (777gsm) vettem a 2. Iphone 6-omat,örök letiltás elleni garanciát vállaltak,szerződés minden,garanciális 2016 05.hóig,fél éve használom és semmibaja!A bolt egyébként tízen valahány éve működik.
2016. febr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"örök letiltás elleni garanciát vállaltak"


Kitörölheted vele.

2016. febr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Letíltás elleni garancia :-D Ilyen nem létezik, semmire nem mennél vele, ha tényleg letíltanák, csak jól hangzik, könnyebb palimadarat fogni
2016. febr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!