Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a gond a mobilommal?

Mi lehet a gond a mobilommal?

Figyelt kérdés
Egy ideje már eléggé belassult és a hívásoknál is van, hogy nem tudom felvenni, mert elsötétülve marad jó ideig a képernyője, mikor meg leakarom tenni vagy fél percet kell várnom szintén ilyen okok miatt. Elvileg ez egy plusz funkciója, hogy ha beszélek ne nyomjak meg semmit a fülemmel. Ma már az ébresztője nem is jelzett így jól el is késtem óráról plusz a hívásokat sem jelezte és aki hívott azt mondta, hogy tipikusan a nem elérhető szöveg jött be mintha ki lenne kapcsolva pedig be volt akkor is mikor felkeltem és most is. Javasolta, hogy nézzek rá szoftverfrissítést de azt meg nem talált telefon pedig soha nem volt frissítve ( 3 éves LG E460)
2016. febr. 5. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tolj egy gyári visszaállítást, csak előtte mindent ments le.
2016. febr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Wadmalac ***** válasza:

Nézz már rá, melyik rom van a készüléken.

Nem csak, hogy melyik android verzió, hanem a szoftver teljes verziószámát is, ami valami 10A, 10B 10E vagy hasonlóval végződik.

Ja meg hogy független-e, ha nem, melyik szolgáltatótól vetted, Mo-on vagy máshol.

Ha van olyan frissítés, ami létezik, de te OTG-vel nem éred el, LGup progival a rom KDZ fájlja felflashelhető.

2016. febr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
tmobileos, szoftver verziónál meg E46010a-216-30 van
2016. febr. 6. 01:05
 4/11 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondat meg nekem nem sokat mond. :D Lány vagyok és nem értek ehhez annyira, mint te. :D
2016. febr. 6. 01:06
 5/11 Wadmalac ***** válasza:

:D

Én sem túlságosan ,csak mindennek utánaolvasok. :D


Én úgy látom, hogy a magyarországi t-mobilos romból a te telódhoz a v10H a legfrissebb, neked most v10A van.

De nem 100% biztos, a legjobb, ha ezen az oldalon beadod a telefonod EMEI kódját és kiadja, melyik a legfrissebb elérhető verzió:

[link]


Ha kiadja, azt majd add meg, akkor rákeresek, honnan lehet letölteni és adok leírást, hogyan tudod feltenni.

2016. febr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Húú köszi :)

Model:LGE460

Latest Firmware:V10P_00

2016. febr. 22. 10:29
 7/11 Wadmalac ***** válasza:

Remek.

Akkor nagyon nem vagy elmaradva. A tied is V10, a betűjel általában ugyanazon verzió lokális változata, más országhoz tartozó más hardver miatt.

2016. febr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Wadmalac ***** válasza:

Hmm, van hozzá főzött 5.0 rom, amit dicsérnek.


Csak a telepítés leírások (legalábbis a megbízhatóak) angolul vannak.


Ha az megy, tudok jó steb-by-step leírást linkelni.

elég sok lépést kell halál pontosan követni, ha valamit elszúrsz, van esély, hogy a telefonnak lőttek.

Ha az angol nem megy, sajnos most nincs időm komplett fordításokat adni, de ha emlékeztetsz privátban, hétvégén szakítok rá időt.

2016. febr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Megy az angol! :)
2016. febr. 22. 19:57
 10/11 Wadmalac ***** válasza:

Ok, kikeresem a legjobbat.

Én spec az xda developers oldalán lévő cuccokban bízom csak meg, oda nem sufnituning programozók rámolnak, hanem rutinos android-geekek és minden romoz van feedback is rendesen, lehet látni, mi jó, mi kehés.

2016. febr. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!