Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s5 kijelző, ez normáli...

Samsung s5 kijelző, ez normális? , tiétek is ilyen?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy s5 telómon a kijelző két felső sarkán betudom dugni a körmöm a kijelző alá.(ha egy kicsit erősebben nyomom)Ez normális mert gondolom valahogy lekell szedni a kijelzőt ha tönkremegy.

A kérdésem,hogy akinek s5 jük van azoknak is ilyen a telefon?És ettől még vízálló?



2016. febr. 8. 04:22
 1/4 anonim válasza:
Ez nem normális, ha használtan vetted gondolom az előző tulaj/telefonbolt, kicserélte kijelzőt és nem jól ragaszotta vissza.. én is így jártam.
2016. febr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Újanta vettem

Amúgy nem birtam ki xD

Vízalá tettem semmi baja nem lett csak az első kamerát viz érte valahogy de már kiszáradt belőle a víz

Kösz a választ

2016. febr. 9. 03:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Az úgy nem jó. Sokáig tartsd a vízben és úgy próbáld meg erősebben feszegetni.
2016. febr. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:D azt inkább kihagynám

Amúgy elvittem az üzletbe ahol vettem(mert garancia alatt van még) és azt mondták,hogy megcsinálják,visszaragasztják csak várni kell 2-3 napot

2016. febr. 16. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!