Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy amióta...

Miért van az, hogy amióta frissítettem az LG G4 telefonomat Android 6. 0-ra (marshmallow), látványosan gyorsabban merül az akkumulátor?

Figyelt kérdés
Elvileg egy fontos újítása lenne az új rendszernek, hogy jobban menedzseli az akkumulátor használatot, sokkal tovább kellene bírnia.

2016. febr. 8. 11:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Próbálj ki egy energiatakarékos módot,vagy egy appot,ami optimalizálja az akksidat.
2016. febr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kalibráld az akku-t. Nekem is volt olyan hogy frissítettem (csak 5.1-en) és gyorsabban merült :( azután érkezett egy újabb frissítés és abban már lassan merült. Vagy csináld azt hogy lemeríted 0%-ra majd feltöltöd 100%-ra és még hagyd a töltőn pár órát.
2016. febr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 János2016 válasza:
Nem az akkuval van a baj, nekem is órákkal hamarabb merül le a telefonom mióta frissítettem Android 6.0-ra... Egyenlőre az LG-től lehet kérdezgetni, hogy van-e megoldásuk, vagy mikor lesz, meg persze próbálni kell a neten hátha írnak valami hasznosat...
2016. febr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Had kérdezzem már meg hogy az lg bridgén kivül hogyan lehet még frissíteni 6.0-ra?
2016. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Felrakod a CyanogenMod 13-at.
2016. febr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Úgy érdemes?
2016. febr. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem Samusng Galaxy S4 I9505 van és ezzel teljességben.Minden opció jobb a gyári romnál,csak nekem s view cover telefontokom van és pár dolog nem úgy működik,ahogy régen.
2016. febr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lehet jobban kéne bírnia, viszont az ota frissítés majdem mindig levesz a ram/aksi teljesítményből. Tolj egy hard resetet és jobb lesz.
2016. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De én mikor a beálitásoknál rámegyek hogy frissítés akkor azt írja hogy a legújabb van rajta miközben ezen 5.1 van..
2016. febr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen,mert lehet,hogy nem megfelelők a körülmények a frissítéshez.Ez lehet gyárilag ilyen,de okozhatja a root is.Próbáld meg gépről LG Suite-tal frissíteni és ha semmi sem válik be,akkor flashelj egy új romot LG Flashtool-al.
2016. febr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!