Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy amióta...

Miért van az, hogy amióta frissítettem az LG G4 telefonomat Android 6. 0-ra (marshmallow), látványosan gyorsabban merül az akkumulátor?

Figyelt kérdés
Elvileg egy fontos újítása lenne az új rendszernek, hogy jobban menedzseli az akkumulátor használatot, sokkal tovább kellene bírnia.

2016. febr. 8. 11:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hard resetet hogyan? Azzal visszaáll a lollipopra?
2016. febr. 15. 10:23
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem áll vissza, de a sok szemét ami alapból rajta volt meg a hibák amiket a frissítés okozott azok eltűnnek. Szóval lesz egy teljesen friss G4ed, pont ahogy vetted (csak marshmallow, de az nem rosszabb hidd el)
2016. febr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
És recovery módba kell lépni és onnan kell csinálni. Nézz utána, minden telónál más kicsit
2016. febr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Wadmalac ***** válasza:

Én LGup progival tettem fel a 20C verzió kdz fájlját, ehhez nem kell se root, se recovery. Nekem is gyanús, hogy mintha jobban kajálná az akkut. Legalábbis általában, mert néha megszelídül és akkor két teljes napot lesétál.

Gondolom itt is lesz majd bugfix update.

2016. márc. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!