Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek mennyit merűl facebooko...

Nektek mennyit merűl facebookozásnál a telefonotok?

Figyelt kérdés
2 hónapos a telefonom. ha mobilnetről messengerezek akkor kb 7 perc alatt merül 3-4 % ot ez normális? 50%fényerő, és csak mobil net bekapcsolva + messenger fut.nagyon furcsa hogy ilyen gyorsan merűl. lg leon

2016. febr. 8. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem kb semmit nem fogyaszt ez a muvelet. En is kb 50es fenyerovel hasznalom a telefont, ha mondjuk reggel 7 korul maxra toltve kezdem hasznalni, egesz napos chat/ zenehallgatas mellett du. 6ig birja. Iphone 6 egyebkent.
2016. febr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy a mobilnet+messenger mellett hajtva van a hardver, és nagyon sokat eszik a kijelző is.
2016. febr. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ami a legjobban meríti a telefont, az a képernyő. A te telefonod 1900 mAh akkumulátorral szerelt, erre 1 napot, összesen 3,5 óra képernyőidővel írnak masszív használattal. Igazából ez teljesen átlagos, mert kibírta az 1 napot, éjszaka töltés, reggelre készen áll az újabb napra. De ha kicsit tovább akarod használni: Szerintem felesleges 50%-os fényerőre tenni. Tedd automatikusra, de ami szerintem a legjobb: a legalacsonyabbra. Ha szükséges, manuálisan növeled a fényerőt arra az időre, amúgy csak meríti a telefont. Automata frissítést is kikapcsolhatod. A frissítésről szólhat a telefon, de ne kezdje el.


Nekem Lenovo A328 telefonom van, 2000 mAh akkumulátorral. Most éppen 1 nap 18 órája megy töltés nélkül, ebből 4 óra 49 perc képernyőidő, wifi 22 óra 8 percet ment (nem kapcsol alvó üzemmódra a telefon zárolásakor, kikapcsoltam az energiatakarékos wifi beállítást). Maradék időben a mobilnet volt bekapcsolva. Telefonáltam is vele összesen nagyjából 20 percet. Akkumulátor jelenleg 37%-on van, tapasztalat szerint ez még azért elég lenne legalább 1 óra képernyőidőre.

2016. febr. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!