Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? XL,...

Kaiu kérdése:

Melyiket válasszam? XL, lte[Többi lent. ]

Figyelt kérdés

Sziasztok volt egy kedesem amiben ezek a termekek voltak de teljesen mast kerdeztem szoval nem ugyan az a kerdes.


Van 2 telefon a Lumia 640 lte és a lumia 640 xl


Föbb Tulajdonsagaik:


XL:

13mp kamera

3000 mAh aksi

1 gb ram

8gb tarhely

Bövitheto sd kartyara 126gb ig

4 magos 1,2 ghz proci a nevet nem tom fejbol bocsi de jo az a lenyeg

Kepernyo feloli kamera 5mp es.

3G kepes csak.

5,7 colos.

Windows 8.1 op rendzser.

Nem kaphato a telenorban.

55 ezer forintert tudnek venni


Lte:

8mp kamera

2500 mAh aksi

1gb ram

8gb tarhely

4 magos 1,2ghz proci a neve megeggyezik nincs kulonbseg.

Bovitheto 126gb ig sd kartyaval

Lte/4G kepes

5 colos

Windows 8.1 op rendszer

0,9mp kepernyo feloli kamera

47.000 forint asszem a telenornal es minden honapba kapnek ra 200 mb netet ha ott veszem meg ja es ajandek kulso aksit ha online.


Elvarasaim:

-mivel otthon van tabom ezert nem a gamelest neztem hanem a gyorsasagot es ezt valasztottam csak hogy 2en vanak es nehez donteni

- sokaig birja bekapcsolva

- mivel suliba/utcan fogom hasznalni a telom ezert a hordoszhatosag ami nagyon kene joforman ez erdekel legjobban most pls erre valaszoljatok majd mert isten ments ha futok picit vagy leulok vagy akarmi es eltorne a 5,7 colos telo szoval hogy azert viszonylag hordoszto?

- zene halgatas es par jatekra

- telenornal jobban szeretnem mert kapok ingyen netet/ajandekot meg minden de csak az egyiket lehet kapni.


Különbségek:

Kamera elso/hatso

Aksi

Elado(bolt)

Meret ami nekem elegge kenyelmetln tudjatok a nagy miatt

4G kepesseg nem tom mennyire fontos.


Szoval a lenyeg melyiket ajanljatok nekem a nagyobb jobb de dragabb es nagyobb.

A kisseb gyengebb de olcsobb es telenoros.


Elore is köszi a valaszokat es vegyetek figyelembe hogy utcara szeretnem.



2016. febr. 8. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Rövid különbségek:


Lte

4g


Xl

Jobb kamera, nagyobb aksi, nagyobb kijelző (ugyan olyan felbontássar szóval rosszabb a pixelsűrűség tehát nagyobbak a pixelek ezáltal pixelesebb kép)sokkal drágább.



Dönts

2016. febr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1. Vagyok még annyit hozzátennék hogy az xl 3g az lte 4gs plusz asszem can benne nfc
2016. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Aha de meg annyit hogy az xl szted jol hordozhato? Nem all fent a tores eselye annyira ja es az lehetseges lenne majd ha az lte aksijat kicserelni 3000 mHa ra ?
2016. febr. 8. 22:44
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocs mAh
2016. febr. 8. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!