Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak szerintem irónikus hogy...

Csak szerintem irónikus hogy a vízálló m4 aqua már nem első alkalomra ázik be?

Figyelt kérdés
még garanciális. szerintetek cserélik? hiszen rendeltetésszerűen használtam..

2016. febr. 9. 00:13
 1/2 anonim ***** válasza:
*Az Xperia M4 Aqua egy por- és vízálló készülék, így nem kell aggódnod, ha megázol, vagy szeretnéd lemosni róla a koszt a csap alatt, de ne feledd: minden csatlakozónak és fedélnek csukva kell lennie. Nem szabad a készüléket teljesen víz alá meríteni; nem szabad, hogy a készülék tengervízzel, sós vízzel, klóros vízzel vagy más folyadékkal, például italokkal érintkezésbe kerüljön. A készülék nem rendeltetésszerű használata esetén a jótállás érvényét veszti. A készülék IP65/68 behatolásvédelmi besorolással rendelkezik. További információ: www.sonymobile.com/waterproof. Ne feledd, hogy az Xperia zárófedél nélküli USB-porttal rendelkezik a csatlakoztatáshoz és a töltéshez. A töltéskor az USB-portnak tökéletesen száraznak kell lennie.
2016. febr. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Indikátor van a telefonba. Ha el van szineződve, akkor ugrott a garancia és nincs csere. Viszont ez egy félig ördögi kör, mert ha nem ázik be, nem is szineződik el. Ha beázik, színeződik. Pontosanban ritka az olyan, hogy olyan helyen ázik be, ahol nem ér indikátort, de olyankor cserélik is, de az esetek 90%ba nem..

A Sony nyilván nem hülye, kb leírnak minden lehetőséget, ahol egy átlag ember tudja használni a telót víz alatt, így ha bármi baj van, akkor jönnek azzal, hogy mi megmonduk.... Szóval kicsit irónikus ja. És ezt írom úgy, hogy Z2-t használok és volt már kádba, medencébe, zuhany alatt..

2016. márc. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!