Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonnak bírja...

Milyen telefonnak bírja legtovább az akksija töltés nélkül?

Figyelt kérdés
Anyámnak vennék telefont, mert a nyomógombosa tönkrement. Sokat utazik, ezért szeretném, ha megbízhatóan elérhető lenne.

2016. febr. 13. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Használat nélkül kibírnak 2-3 napot szerintem, de fórumokon is érdemes szétnézni mit írnak az adott típusról. (Sajnos nem írtál árkategóriát, ezért ajánlani nem tudok)


De mindenképpen érdemes beszerezni egy hordozható töltőt és akkor nem lehet gond. (Azon az 5000ft-on szerintem ne múljon és azzal 3szor minimum feltudja 0ról tölteni 100ra :))

Tudok ajánlani megbízhatót, ha érdekel dobj privátot.

2016. febr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A fórumokon inkább arról találtam véleményeket, hogy milyenek a fényképező, milyen gyors a net, a játékok, a tárhelyek. Anyám meg arra használná, hogy telefonáljon, SMS, e-mail, menetrend, időjárás.

Az ár tényleg fontos szempont. Valószínűleg a Vodafonnál lenne a csomag, ha lenne jó készülék havi 3-4000 ezerért, vagy kártyafüggetlen max 50000.

2016. febr. 13. 15:55
 3/6 anonim ***** válasza:
A hagyományos nyomógombosok bírják a legtovább, ha elsődleges szempont a hosszú üzemidő, és nem gond hogy nyomógombos, akkor szerintem olyat vegyél.
2016. febr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Okostelefonból az Oukitel K6000 papírforma szerint egész jónak tűnik, még ha maga a márka noname is, viszont a lényeg a 6000 mAh akksi az átlagos hardver mellett, szóval nem merül egyhamar, igaz picit drágább, 57 ezerbe kerül a PureMobile-nál. Vagy még esetleg Leagoo Lead 7 (4500 mAh) 46 ezerért a SmartCom-tól.
2016. febr. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek.
2016. febr. 14. 15:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Az Oukitel nem noname, csak mert te nem ismered. De az

Oukitel K6000 a tinydeal-on 37000 ft. Privát küldöm.

2016. márc. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!