Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen színű iPhone 6S-t...

Milyen színű iPhone 6S-t vennétek?

Figyelt kérdés

Leírjátok a nemeteket és a korotokat is? És, hogy miért választanátok azt a színt? Köszi :)


Kérlek a kérdésre válaszoljatok és ne pedig olyat, hogy semmiképp se vennék iPhone-t,...stb.


Zöld kéz jár :)



2016. febr. 14. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Én eldönteném magam és nem másokat faggatnék.
2016. febr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ilyen mentalitással miért jársz erre az oldalra? Jó kötözködni?
2016. febr. 14. 14:40
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Én mindenképp feketét vennék, különösebb oka nincs, más színben is szép, egyszerűen csak a feketéhez vagyok szokva, telefonból az az ideálom.

De persze csak rajtad áll, hogy milyet vennél, a Te saját telefonod, neked kell, hogy 100%-ig megfeleljen!


28/F

2016. febr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak azt akarja elmondani, hogy legyél önállóbb, ne más véleménye számítson, tegyél rá hogy mások mit mondanak, ha neked tetszik valami:) - én is ezt mondom. De pl én 32 vagyok, semmi pénzért nem vettem volna arany színűt, mert az olyan győzikés nekem mindig is a fekete tetszett , de olyan már nincs csak space gray így maradt a szürke, nem érdekel hogy hogy néz ki csak tudja, amit elvárok tőle. Amúgy meg úgyis kell rá valamilyen tok, ha nem akarod pl egy leejtés után cseréltetni a kijelzőt v az oldalát. Nekem nem látszik a színe a telónak mert tokban van és nem menőzés a cél már 30 felett (sem).
2016. febr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Feketét vagy esetleg szürkét. Ezelőtt a 4S-em is fekete volt, most pedig az 5S-em is az (egész pontosan space grayem, de ez jó is így :D).
2016. febr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rose Gold-ot rendeltem tegnap, és 19 éves lány vagyok. Nyilván azért ezt választottam, mert ez tetszett legjobban. Mondjuk nekem amúgy is a rózsaszín a kedvenc színem.
2016. febr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
19 évesen pasi létemre a Rose Gold és az űrszürke ami nagyon megfogott😱😊🙊
2016. febr. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!