Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vagyek ami...

Milyen telefont vagyek ami szép képeket csinál?

Figyelt kérdés
Légyszives adjatok tanácsot, kritérium: gyors proci, internetezéshez szuper legyen minél nagyobb kijelzővel,(6 colos körül) és ami még fontos: nagyon szép képeket lehessen vele készíteni mert elromlott a f.gépm is. :( Maximum 100 ezer forintot tudok rászánni lehetőleg újonnnan, max 1-2 hónapot használtan vállalnám be. Sony xperia z ulta a jelenlegi telóm, nagyon imádom, gyors, mivel én leginkább netezek rajta, nem vagyok egy nagy telefonálós, így nem hátrány a 6.4-es kijelző. Megszoktam, úgyhogy méretben jó lenne megközelítené a másik. A sok pozitív tulajdonság a fényképezőjén üt vissza, elég gyatra képeket csinál ráadásul vaku sincs. Köszi a válaszokat.

2016. febr. 14. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Lumia 640 xl LTE. Ha nem zavar a wp
2016. febr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%

Első amit írt az.... s*@×


Motorola nexus 6-ra szavazok.

2016. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Leginkább Samsung Galaxy Note 3, bár a kamera képminősége csak elfogadható szinten van, vagy még esetleg LG G3, vagy Meizu m2 Note, ezek jobb képeket lőnek, ha nem hátrány, hogy "csak" 5.5" a kijelzőjük. Más hasonló méretben nem igazán akad 100 ezer alatt, ami jó is lenne.
2016. febr. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!