Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kódoljam le iphonnál pl...

Hogy kódoljam le iphonnál pl a képeket?

Figyelt kérdés
Iphone 5s-nél le lehet valamit tölteni vagy valahol be lehet olyat állítani, amivel le kódolhatom pl a képeket? Samsungoknál làttam hogy nem csak magát a telefont, hanem ilyesmiket h pl képek, zenék, jegyzeteket is le lehet külön kódolni. Iphone esetében ez megoldható valahogyan?

2016. febr. 14. 23:25
 1/3 anonim válasza:
FileMaster
2016. febr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, miért van erre szükség.


Az iPhone-ok minden adata titkosított, a jelkódod (és/vagy ujjlenyomatod) védi.


A telefonod egy személyes dolog, nem szokás megosztani. Ha mégis, akkor olyannak osztod meg, akiben megbízol (és aki arra fogja használni, amire engeded, nem másra, nem olvassa az üzeneteidet, nem nézi a fotóidat stb.). Akiben meg nem bízol meg, annak nem adod kinyitva a kezébe. Ez elég egyszerű.

2016. febr. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha nem lenne ilyenre igeny akkor nem lenne megoldas...

Sztem nem erdemes magunkbol kiindulni es masokra raeroltetni. Kulonbozo igenyek leteznek..

2016. febr. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!