Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Marhára merül az okostelefonom...

Zeusz89 kérdése:

Marhára merül az okostelefonom. Persze használom is, de normális az, hogy reggel 5-kor levelem töltőröl és 6-ra 80%-On van?

Figyelt kérdés
Sony m4 aqua.
2016. febr. 16. 06:13
 1/6 anonim ***** válasza:
mármint este 6-ra vagy reggel 6-ra azaz 1 óra után??? Ha az első, akkor ne panaszkodj, ez nagyon jó akkuidő :D de ha a második, akkor vagy az akksid lesz cserés lassan, vagy túl sok olyan app van a telefonodon, ami gyorsan meríti...nekem is volt ilyen, miután csináltam egy hard resetet, látványosan megnőtt az akkuidőm.
2016. febr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Összesen 3 db app van rajta. Facebook,messenger, meg egy game. A többi alap amit törölni sem tudok. Reggel 5-kor veszem le és reggel 6-ra 80%! Már az is mínusz 1% ha megnyitom a képernyőt!

Köszönöm a választ!

2016. febr. 17. 05:07
 3/6 A kérdező kommentje:

Amúgy hogy cserélsz aksit ha maga a telefon az aksi?

A másik fele,gondolom szervizbe csinálják.

Tudomásom szerint ilyen Sony szervízből csak 1 van Pesten a Széchenyi téren és nem sok jót hallottam róluk. Vélemény?

Köszönöm a választ!

2016. febr. 17. 05:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Beépített akksit is lehet cserélni. De jol írtad, azt csak szervizben tudjak megcsinalni. Garanciális meg a telod? Ha igen, akkor akitől vetted az intézi a szervizt. Ha nem, akkor neked kell be innen. Sajnos nem vagyok Pesti, ezért nem tudok véleményt mondani az általad említett helyről.
2016. febr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

garanciás még, de ha a google-ba beírod a szervízt ahol megcsinálnák 1000 kommentből 99% fikázás!

szolgáltatóhoz viszem, gsmeshez viszem mindegy mert csak erre az egy helyre küldik a sonykat!

a fent leírtak miatt félek elküldeni!

2016. febr. 17. 17:40
 6/6 A kérdező kommentje:

mindenki szidja őket mert sokáig ülnek rajta, vagy visszaküldik ugyan azzal a hibával, vagy megjavítva más hibával! ezért félek!

Drága teló ez, mint anyagilag mint eszmeileg , hogy félválról vegyem!

2016. febr. 17. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!