Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes még windows telefont...

Érdemes még windows telefont venni 2016-ban?

Figyelt kérdés
Azt mondják már nem olyan mint régen volt. Már ez is akad, nem reagál a cursor az érintésre a böngészőben stb. Meg hogy már nem is mérhetóek az eladások. Érdemes átszokni iosra,androidra?

2016. febr. 16. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
2 napja vettem nokia 950-et nincs semmi baja.
2016. febr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont most vettem elő a régi Lumiám, és tulajdonképpen mindent meg tudok rajta csinálni amit Androidon.
2016. febr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
640-et még érdemes,esetleg még 930-at de az új széria túl van árazva(650/550 nagyon gyenge és régi CPU + win 10 tele van buggal)és még kiforratlan.De én mondjuk nem sok jövőt látok a WP-nek,de ez is csak egy egyéni vélemény.
2016. febr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A lumia 710 volt az első wp-m,azóta is az van. Már megszoktam.De egyre rosszabb. De még mindíg biztonságos. A win 10 viszont nem tudom mennyire sebezhető. Meg az eladások is lecsökkentek és ha át kell szokni más platformra akkor inkább a win 10 et már kihagynám.
2016. febr. 16. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Windows 10 mobile ugyanolyan biztonságos.Ha nem akarsz 10-est vehetsz Windows phone 8.1-t is pl lumia 640.Én ismerek olyat akinek már 10 van de nem panaszkodik.
2016. febr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!