Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Betöltött 35 hetes vagyok...

Betöltött 35 hetes vagyok méhszájértékem 2000 res csak mivel segithetnék hogy kezdjek is majd nyilni első gyermekemnél azért már legaláb2100 es volt az érték mégis 41 hétre született?

Figyelt kérdés
Nem szeretném ha egy hetet bent lennék a kórházba s nem is akarok indítózni. Mit ajánlotok?
2013. jan. 18. 08:59
 1/5 A kérdező kommentje:
legyünk kétnaponta együtt esetleg? vagy naponta?
2013. jan. 18. 09:02
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmit, ezt nem lehet így, hogy nyíljon a méhszáj.

HA pl. direktbe emelgetsz, akkor elindulhat a szülés, és nem biztos, hogy az jó, és problámamentes lenne.


De mondjuk ihatsz málnalevél teát, hátha segít.

2013. jan. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne szedj magnéziumot!

Sétálj, lépcsőzz, minden nap sex!

2013. jan. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem szedek magnéziumot 3 hete mert semmi keményedésem nincs

ez kilöve:) de akkor a 36 héttöl napi egy sex vagy kétnaponta :D

2013. jan. 18. 09:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem függ össze. Nekem ennyi idősen még teljesen zárt volt külső és belső is, a szülés előtt 3 nappal voltam cTG-n, akkor néztek méhszájat, még akkor is 1000 volt csak, viszont 10 óra alatt 8 ujjnyit tágultam a magzatvíz elfolyása után.
2013. jan. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!