Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri-e egy Lenovo A5000-et...

Hatja kérdése:

Megéri-e egy Lenovo A5000-et a gyári android 4.4.2ről 5-re frissíteni?

Figyelt kérdés
Az a tapasztalatom, hogy a telefonokról mindenki össze vissza beszél, egyetlen kérdésben sincs egyetértés a neten. Utánanéztem a kérdésnek és gyakorlatilag minden forumon tökéletes 50% azok aránya akik mellette és akik ellene vannak. Van aki szerint gyorsabb lesz, van aki szerint lassabb, van aki szerint gyorsabban merül, van aki szerint lassabban. Valaki el tudná esetleg magyarázni, hogy megéri-e és miért?

2016. febr. 18. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyorsabb, jobb akkuidő.
2016. febr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is azt olvastam hogy rosszabb lesz tőle .
2016. febr. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eddig tökéletesen hozzátok az 50-50%ot. :D
2016. febr. 19. 09:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen telefonom van egyfolytában mondja hogy van frisebb verzio de mikor frisebb verzio számára rákerestem nem igazán irtak jókat rola .az angol oldalakon .igy egyelőre marad igy ahogy van .
2016. febr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem kb. november óta az 5.1 van rajt. Szerintem jó. Gyorsabb is, és az aksi is tovább bírja. Szerintem. De ha ráengeded előtte mindent ments le, még az alkalmazásokat is. Azzal a progival amit adtak hozzá. Először én is sokat agyaltam rejt de, még is váltottam. Először igen, de már nem bánom. Furcsa volt. Egyéb komoly okfejtéssel nem tudok érvelni. De ha még érdekel valami konkrét szívesen válaszolok.
2016. febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!