Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo A5000 telefonnál miért...

Kifli2000 kérdése:

Lenovo A5000 telefonnál miért nem tudom visszaállítani a söpréssel való feloldást?

Figyelt kérdés
Lenovo A5000 telefonnál beállítottam a hangkioldást, majd a mintával való lezárást, de mikor vissza akarom állítani söprésre, hangkioldásra vagy arra, hogy ne is legyen zár, az írja ki,hogy rendszergazda,szabályzat vagy adattár letiltotta. Mit tegyek hogy vissza tudjam állítani?

2015. dec. 13. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha be tudsz lépni, akkor "gyári visszaállítás". Ha be sem tudsz lépni, akkor nem a tied a telefon.
2015. dec. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Természetesen be tudok lépni, mivel enyém a telefon, de nem találok ilyen opciót, csak a "gyári adatok visszaállítása" lehetőséget, az viszont ha jól tudom minden adatot töröl, azt pedig nem szeretném, csak a zárat akarom levenni hogy ne kérje minden feloldásnál 😉
2015. dec. 14. 16:39
 3/5 Palotás Imre válasza:

A választ nem tudom, de próbáld megkérdezni itt: [link]


Nekem több hasonló kérdésben segítettek.

2015. dec. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Sziasztok!


Kedves Kérdező, ha még figyeled a kérdést, sikerült valahogy megoldani a problémát? Ugyenzzel küszködök most én is, és sehogy sem akarja az igazságot..


Előre is köszi a választ!

2016. jan. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Palotás Imre válasza:
Esetleg még ezt nézd meg, hátha nem csak a pin-kódos képernyőzárra érvényes: http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..
2016. jan. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!